237

Jednotlivé série běžely od roku 1992 do roku 1997- Hlas Julie je nezapomenutelný  v  podání  Veroniky Gajerová.  Nepatřím mezi náročné diváky – stačí mi se bát a jsem spokojená. Nepřemýšlím v krimiseriálu, zda je příběh skutečný nebo jde pouze o fikci.
 


 
 
·         Série 1 (1992) – 1 epizoda
 
·         Série 2 (1993) – 3 epizody
 
·         Série 3 (1994) – 7 epizod
 
·         Série 4 (1995) – 6 epizod
 
·         Série 5 (1996) – 5 epizod
 
·         Série 6 (1997) – 5 epizod
 
 
Julii je pětatřicet, má dvě dcery a právě se rozvedla, neboť její manžel odmítl dál snášet nelehké soužití s policistkou. Přeložení je pro ni velice potřebná životní změna, jmenovací dekret policejní komisařky v typickém francouzském maloměstě Meaux tedy vítá. Mnohem méně se tam však líbí jejím dcerám. Dosud se nevyrovnaly s otcovým odchodem a nové prostředí je ničím nezaujalo. Julii čeká čtyřiadvacet uniformovaných a devět civilních podřízených, s nimiž má v Meaux udržovat pořádek a prosazovat spravedlnost. Ne vždy se to daří – na velkou chybu jednoho ze strážníků narazí komisařka hned po příjezdu. Naštěstí je tu celá řada kolegů, kteří velitelku nejen podporují, ale i obdivují a dávají najevo, že by byli občas ochotni i nosit ji na rukou.
 
Sama osobně bych se ani s jednou z těchto žen nechtěla srovnávat. Říkám si Julii bylo pětatřicet a tolik toho dokázala. Každá máme svůj život. Své štěstí. Ani ony by si to nevyměnily se mnou.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account