Věřím, že čekání na miminko má být tou nejkrásnější životní etapou partnerského života.
 

Ne pokaždé to tak ale je. Někdy je cesta za vytouženým děťátkem opravdu dlouhá a vyčerpávající. Je potřeba překonat spoustu překážek, vyzkoušet všechny možné způsoby a hlavně neztrácet naději.
 

Ukazuje se, že psychická podpora je jedním z hlavních faktorů ovlivňující úspěch ve snaze otěhotnět. Bohužel se této stránce v naší zemi nevěnuje dostatečná pozornost.
 

Ženy jsou ponechány na pospas lékařům, špatné zprávy jsou často sdělovány neosobním způsobem, zkouší všechny možné alternativní postupy a přesto vytoužené miminko nepřichází.

 

Místo toho přijde zklamání, pocity viny, ženy se často zlobí na svoje tělo, které nefunguje tak, jak by si přály. V hlavně mají zmatek a na všechno jsou úplně sami. 
 

UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA

POŽÁDAT O PŘIJETÍ

 

 
KDO JE FERTILITY COACH?
FERTILITY COACH je vlastně taková dula pro nastávající maminky, které na miminko čekají déle, než by si přály.  Doprovází a podporuje ženu po celou dobu čekání, případně v průběhu těhotenství, a také po porodu.  
Pracuje s alternativními postupy pro přirozené početí jako je např. Symptotermální metoda, cvičení na posílení a relaxaci pánevního dna, hormonální yoga, čínská medicína, homeopatie, Bachovy květové esence, apod.
Umí si poradit s detoxikací organismu po vysazení hormonální antikoncepce a zná cesty, jak “nastartovat” menstruační cyklus. 
 
Vyzná se v základních procesech IVF, léčebných postupech a má kontakty na centra asistované reprodukce. Pokud je potřeba, doprovodí klientku až na sál a při zákroku ji bude držet za ruku. Dopředu spolu natrénujeme vizualizaci, aby byl okamžik početí miminka v rámci možností co nejpříjemnější.
 
Zvládne odhalit nevědomé příčiny neplodnosti a pomůže ženě zpracovat traumata a složité životní situace, které mohou početí miminka ne nevědomé úrovni bránit.
 
Podporuje klientku v hledání vlastní cesty, v rozhodování, v komunikaci s partnerem a okolím.
 
Poskytne bezpečné místo, když se žena potřebuje vyplakat…
Psychická pohoda totiž hraje v touze po miminku obrovskou roli. Lékaři udávají, že až 25 % párů se nedaří z důvodu psychické zátěže. A to není zrovna malé číslo:-)

 

Podrobné info najdete na webu: 

http://kdyzmiminkoneprichazi.cz/
 

Osobní konzultacisi můžete objednat v Praze či Brně. Sezení trvá 60 – 90 minut, probíhá v krásném prostředí pracovny Ženy s.r.o. 
 

Těším se a držím maminkám, které touží po děťátku, palce:-)
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account