85

Již je to tak. Jsem bez příjmu.
Od 1.9.2020 jsem bez příjmu. Žiju s poslední výplaty za srpen. Hledám, odpisuji no nějak se nedaří. Netoužím pracovat a cestovat 3h denně. Netoužím pracovat v noci. A nechci ani odpoledky, to mám muziku každý den.
Takže to není tak jednoduché jak by se zdálo. Chci nabízet služby. Nákupy, vaření, pečení, malý úklid, společnost, pochůzky, či společné procházky. Odpovídám i na hlídání ale jako na potvoru každý hledá spíše ukízečku a to jde proti mne. Nerada uklízím.
Již jednou jsem do našich poštovních schránek v činžáku dala 40 obálek s dotazem Co pro vás mohu udělat. Nikdo se neozval. Teď předevčírem jsem poslala opět 25 obálek do schránek, že Prosím o pomoc aby nabídli služby co bych pro ně mohla udělat. Zatím se nikdo neozval. Budu muset poslat inzerát do novin. Nebo si dám udělat takovú placku, že nabízím služby do domácnosti. 
Našla jsem si zatím jedinou klientku, co potřebuje procházky ale je na druhé straně Prahy a jen na půl hodiny. Takže cestuji tam a zpět 2h abych si vydělala 100kč. Není to moc a přesto je to víc než nula. 
Milé moje kdyby náhodou jste na něco přišli napište, již teď jsem vám moc vděčná.
Bydlím na Praze 9 Černý most ale chci se časem přestěhovat jinde. Takže dálka není problém, když to bude na víc hodin. 
Loučím se a přeji krásnou neděli. DzAnna

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account