Pokud zrovna nyní procházíte tím příšerným porozchodovým obdobím a utápíte se celé dny v slzách, je to normální. Pokud to ale trvá týdny či měsíce, je nejvyšší čas se vzpamatovat, vyrazit VEN a začít nový život.

Známe pár tipů, které vám pomohou překonat tohlé drsné období:

1. Přestaňte se litovat :;(
Skoro každá z nás dostala v životě “kopačky”. Je to hrozně ponižující a je jasné, že zrovna Vy si to nezasloužíte. Jenže sebelítost vám k ničemu není. Že byl váš vztah úžasný? Vzpomeňte si na něco špatného, to Vám pomůže přestat se trápit. 

2. Zkuste zapomenout na minulost *sad*
Váš vztah skončil. Neanalyzujte všechny vaše dobré vzpomínky a pokuste se rozšifrovat, co všechno nefungovalo a proč. Zkoumat minulost je na houby, teď se musíte dívat dopředu! 

3. Nakupte si *gift*
Existuje snad lepší způsob, jak si zvednout sebevědomí, než si koupit něco nového na sebe. Co třeba šik spodní prádlo? Neby sexy nový outfit? To vám prospěje víc než další sedmička bílého.

4. Rozpumpujte *heart* srdce cvičením 
Když se cítíte hrozně, sport vám může zázračně pomoct. Budete překvapeni, kolik zábavy může vaše spocené tělo zažít. A vyplavené endorfiny vám zlepší náladu zaručeně. Nebo aspoň pro sebe něco uděláte. 

5. Plánujte si akce s přáteli *wine*
Sedět na gauči a zírat na televizi nevydržíte dlouho. Nechte se vytáhnout kamarádkami ven, na party, na výlet…  To, co vám nejvíc prostpěje je totiž nabýt sama.

6. Zaměstnejte se *coffee*
Nejlepší způsob, jak zapomenout na svého ex, je začít si něco s někým jiným. To neznamená vrhnout se nespoutaně do akcí typu sex na jednu noc. To většinou nepomůže. Zato nevinné káfíčkování ještě nikomu neublížilo. A může to být přesně to, co vám pomůže a co zároveň nyní zvládnete.

7. Choďte mezi lidi 😎
Dokud nepotkáte někoho úžasného, který bude 10-krát lepší než váš ex, nebudete schopna na svůj předchozí vztah zcela zapomenout. JENŽE s panem Pravým se tím, že budete sedět doma na gauči a jíst pizzu z krabice, pravděpodobně neseznámíte. 

Věřte nebo nevěřte, pro nový vztah musíte něco udělat VY sama. 
Pamatujte, že bez ohledu na to, jak nepříjemný váš rozchod byl, bude zase líp. Čas umí zahojit lecjakou ránu. Tak jděte mezi lidi! Jděte se bavit!
A na závěr jedno moudré přísloví říká: “Lepší je lásku prožít a ztratit než ji nikdy nepoznat”.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account