Tento článek je malinko odlišný, přesto však stále o nás .. přivedli mě k zamyšlení pomluvy a domněnky některých lidí v našem okolí ..
 
Jak tak postupně procházím současnou životní etapou, odkrývám vám já i můj manžel jistá tabu. Někomu to přijde přirozené, jinému naopak odvážné. Jsou i tací, kteří si myslí, že je to nevhodné.
 
To, že odkrýváme tabu – kriminál – je jedna část, ale rozhodla jsem se odkrýt i tabu osobního života. Ptáte se, proč to dělám? Skutečně musíte mít odpověď na všechno hned? Teď ještě neodpovím, ale dozvíte se to.. až přijde vhodný čas.
 
Poslední dny slýchám z různých stran, že není vhodné mít za dobrého přítele muže, když jsem žena. Že přeci tam musí být něco víc, že tohle prostě nefunguje. Jedno přátelství mezi mnou a mužem vzniklo, a proto se s vámi chci podělit o můj názor, zda to fungovat může či ne.
 
Vždy jsem okolo sebe měla více mužů než žen. V práci jsem preferovala spíše muže, v osobním životě také. Proč? Necítím se být tou typickou „slepicí“. Ano, mnohé ženy jsou skutečně velmi podobné těmto kvokajícím tvorům. I když už jsem viděla i inteligentní slepice. Video, v kterém slepice uměla rozeznat barvy. Šikulka. Většina však jen chodí po dvorku, klove, kvoká, klove, kvoká. I já si občas zakvokám, ale mezi slepici se neřadím, jelikož mé kvokání není zákeřné. A proto jsem vždy vyhledávala muže. Ženy často říkají, že muži jsou jednodušší. Zjistila jsem, že tento poznatek však vyplývá z toho, že muž řeší jen podstatné věci. Nechce rozebírat detaily. Nechce řešit, že ten je takový a ten onaký a do nejmenšího detailu probírat proč takový ten jistý člověk je. Řekne o někom pouhé „je to zmetek“ nebo dá dotyčnému „přes hubu“ a je vyřešeno. Žena však bude i hodiny! mluvit o tom, jak Amanda je trapná, že nosí minisukni. Muž prostě řeší věci stručně a jasně. A to se mi líbí! Ovšem mnohé ženy řeknou své feministické „muži jsou jednodušší“ a budou jejich jednoduchost svádět na to, že jsou z Marsu. Nejsou z Marsu a ani ženy nejsou z Venuše! Nebo jste se tam snad někdo skutečně narodil?
 
Muži se umí rozvášnit, ne že ne. Sport, technika, business .. ale to jim přece nemůžeme vyčítat, vždyť my ženy zase umíme pět ódy o módě, kosmetice a jiných úžasech. Tohle je v pořádku. Ženy i muži mají „to své“. Ovšem pomluvy, zlost, zákeřnost. Na to jsou specialistky právě ženy a …….. gayové. Ano, i oni. Jsou to totiž vlastně uvnitř taky ženy a v mém životě jsem jich poznala už několik a bohužel vždy měla tuto zkušenost. Stále však berte na vědomí, že píši o většině! Jsou výjimky!
 
Toť malé vysvětlení, proč mám tolik ráda více muže než ženy. To ovšem neznamená, že ženy nejsou mé přítelkyně. Mám přítelkyně i ženy a jsou většinou nastaveny stejně jako já, a proto to funguje. Od těch, o kterých jsem psala, se distancuji.
 
A proč tedy vznikla má potřeba psát o přátelství mezi mužem a ženou? Po manželově odchodu se vyselektovali „přátelé“ a zůstali jen přátelé. Vzniklo přátelství s ženou, ale i s mužem a další vznikají .. Je zajímavé, že když vzniklo přátelství se ženou, tak to nikdo moc neřešil. Když však nyní vychází na povrch, že mám jedno hezké přátelství i s mužem, začíná to vzbuzovat emoce a otazníky.
 
„Už nahradila Martina“ „Oni spolu beztak spí“ „Už je to tady, má jinýho chlapa“ atd.
 
Proč tyhle otazníky nevznikaly při přátelství se ženou? Vždyť i mezi ženami může být něco víc, co se citů týče. Jak víte, že jsem některou z žen v mém životě nechtěla „do postele“? A třeba jsem jich v ní měla více než mužů! To jsou teď otazníky, co?
 
Lidé mají zaryté vzorce a neumí z nich vystoupit. Nebo se bojí? Ale čeho?
 
S čistým svědomím však mohu říci, že skutečně jsem již sedm měsíců bez sexu a jediným mým partnerem je má ruka či vibrátor. Ne, nestydím se vám to napsat. Potřeba sexu je přirozená a když nemám svého muže, pomůžu si jinak, ale tak, že mu neublížím. Jsem svému muži věrná a vždy jsem byla. Pokud někdo tvrdí něco jiného, je to lež, ale bránit se nebudu. Protože mně stačí, co vím já a Martin a že je mezi námi naprostá důvěra. Největší zlo většinou přichází od těch, co jsou nejvíce aktivní ve sdílení článků o upřímnosti, lásce a dobrotě .. a přitom to jsou ti největší pokrytci. Je to takový paradox, ale vlastně logický. Tito lidé potřebují své zlo skrýt. Ale dřív nebo později životní energie zařídí, aby pravda vyšla ven.
Dál tedy budu pokračovat v přátelství s muži, a dál budu pokračovat v přátelství s ženami. S těmi, které si vyberu a oni si vyberou mě. Protože já věřím, že takové přátelství fungovat může. Dobrému kamarádovi s klidem řeknu, že je krásný inteligentní chlap. Svěřím se mu o mých potřebách, o mých touhách, o mých strastech. A to samé udělám i u ženy. Já nerozlišuji, zda jsem s ženou či mužem. Já jsem s bytostmi. A to je v přátelství, v lásce …
 
Posvátné však pro mě je, že jsem se vdala za úžasného muže a 23.1.2017 to bylo sedm měsíců, co čekám na svobodě až se mi vrátí z kriminálu. Sňatek byl pro mě začátek trvalé lásky. A i když se vám to možná nezdá, jistými zkouškami, co se citů týče, jsme s Martinem také prošli. Ovšem jsme tady jeden pro druhého a žádné domněnky druhých nás nemohou ohrozit. Ohrožují pouze vás, kteří je máte. Máte v sobě tento vir a netušíte jak vás ničí. Ale věřím, že i u vás nastane osvícená a obrat a pochopíte, jak ten úžasný svět vlastně funguje!
Milujte se-sebe, milujte bytosti, milujte život!
 
Řešte jen skutečně podstatné věci, co vám přinesou něco pozitivního .. a pokud máte domněnku, není nic jednoduššího, než se zeptat toho, koho se to týká na odpověď. Ano, může vám dát jakoukoliv odpověď. Ovšem už ale jen ten krok, že jste si vyslechli všechny strany je váš krok na cestě za lepším životem ..
 
.. nebo snad chcete být stále tou mrtvou duší? Nejste ještě odsouzeni, když jste zlí .. i zlo se umí změnit v dobro .. jste odsouzeni, když si to neuvědomíte .. ale vy to vlastně ještě nevíte ..
 
Kolik vám tento článek dal otazníků. Zeptáte se mě na odpovědi?
 
…………….. poděkování všem dobrým lidem, i těm, co zažili obrat!
 
Zuzana <3

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account