Hoďte stranou představu klasických večírků, ty letošní budou díky kreativním módním doplňkům, tanci, zpěvu, zábavě a bublinkám zcela výjimečné. Vytvořte si selfie stanicí, připravte karaoke s největšími vánočními hity nebo si zahrajte oblíbeného Secret Santu. Zkrátka se odvažte, originalitě a fantazii se meze nekladou.

Zapomeňte na jednohubky

Cukroví a chlebíčky sice k vánočním a silvestrovským oslavám patří, ale rozhodně jimi nikoho příliš neoslníte. Popusťte uzdu fantazii a připravte si třeba speciální vánoční hot dogy nebo třeba „burger bar“, kde si může každý vytvořit originální burger. Uvidíte, že hosty atypickými vánočními pochoutkami jistě potěšíte.

Vyšperkujte outfity

Nepodceňujte párty, i když se konají doma. Naopak se odvažte a dodejte večírkům tematický nádech. Inspirovat se můžete například ve stylu 90. a nultých let, které hlásí velký návrat. Uspořádat můžete i soutěž o ten nejkreativnější outfit ze sekáčových úlovků. Uvidíte, že hosty tematickým dress codem zaujmete víc, než kdybyste se po roce opět sešli ve vánočních svetrech či oprášených flitrových šatech.

Obdarujte se!

Dárky k Vánocům prostě patří. Nelamte si však s výběrem toho nejlepšího hlavu a přeměňte tuto mnohdy neoblíbenou vánoční honičku v zábavu. Vyzkoušejte hru Secret Santa, která se stala vánočním hitem po celém světě. Její princip spočívá v tom, že každý zakoupí dárek přibližně ve stejné hodnotě. Nepopsaný a zabalený ho darují do hry. Účastníci soutěže na lístek napíšou své jméno, ten pak vloží do slosování. Náhodný výběr určí, komu dárek připadne. Důležité přitom je udržet tajemství, kdo dárek do hry daroval neboli kdo je tím „tajným Santou“. A to až do doby, než obdarovaný dárek otevře.

NÁŠ TIP: Nejlepší dárek bývá ten, který můžete vypít anebo sníst. Avanti Classico pak bude skvělou bonou pro všechny milovníky večírků a párty. Má svěží vůni a harmonickou chuť s příjemným perlením, jež z něj, společně s nižším obsahem alkoholu, vytváří ideální drink pro večírky, ke kterým vánoční a novoroční oslavy bezpochyby patří. Avanti zakoupíte v široké maloobchodní síti za doporučenou cenu 65-69 Kč.

Foto: se souhlasem Avanti

Instagram spot

Nebude to trvat dlouho a sociální sítě se začnou hemžit fotkami z nejrůznějších večírků. Uchovejte vzpomínky i na ten váš a vytvořte si doma speciální vánoční „Insta stanici“! Připravte třpytivý fotokoutek s rekvizitami a zásobou polaroidů, které můžete ošperkovat hashtagy a nálepkami. Uvidíte, že budete mít o zábavu a posty na Instagram postaráno!

Vánoční karaoke

Zakončete večer nejoblíbenějšími vánoční hity! Výběr je opravdu široký, která bude ta vaše? Mezi nejoblíbenější písničky každoročně patří například All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey, Wonderful Christmastime od Paula McCartneyho nebo Last Christmas od Wham!. Z těch novějších by rozhodně neměl chybět duet od Eda Sheerena a Eltona Johna Merry Christmas nebo chytlavá písnička Christmas Tree Farm od Taylor Swift.

Zdroj: Wikipedia Commons, Avanti

Foto: Shutterstock a se souhlasem Avanti

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account