Myslím, že už jsem to sdílela několikrát. Mám nesmírně citlivou pleť, opravdu hodně problematickou, a tak si nemůžu dovolit použít úplně všechno. Výhodou mé práce je, že jsem pořád obklopena různými novinkami! Cokoliv do kuchyně testuji bez váhání, ale v případě kosmetiky jsem fakt opatrná. A tak po delší době zase sdílím to, co jsem si z našeho testování zamilovala já a zůstala věrnou spotřebitelkou.

Když jsem byla malá, tak babička s dědou chovali kozy, pamatuji si, jak to mléko občas mělo takový zvláštní ocas. Ale vždycky jsem ho dopila. Babička mi vysvětlila, že kozí mléko je nejzdravější, že ho mohou i alergici. No a tak jsem se stejnou jistotou sáhla i po kosmetice Capri, že tohle tedy i moje pleť určitě přijme bez problémů. Připravena, že možná něco ucítím, ale že by to s ohledem na složení mělo být pro mou pleť dostatečně citlivé. A nakonec jsem byla mile překvapena i tím, že kosmetika není sice nijak zvlášť voňavá, řekla bych spíš taková neutrální, což považuji za velikou výhodu, budí ve mně dojem čistoty a žádných parfému. Po několika týdnech bez jediného problému a moje pleť přijímá všechny přípravky – od vody až po denní i noční krém a masku.

Co jsem ocenila nejednou ve “svých” dnech, kdy bych radši zalezla do postele a celý den nikoho nepotkala, tak jsou menstruační kalhotky Saforelle z bio bavlny! Přiznávám, že to nebylo první testování menstruačních kalhotek, a tak oproti konkurenci tady vypichuji právě tu bio bavlnu, která je nesmírně příjemná. Trpím na veliké bolesti břicha a ledvin, a tak mě bavlna i krásně zahřeje a celá noc je naprosto bez problémů. Nikde mě netrápí lepící vložka, která se stejně vždycky záhadně zkroutí a nebo tlačící tampon. Kosmetiku Saforelle na intimní partie jako prevence po celý rok je ideální kombinací. A občas ta kontrola u lékaře a máme to komplet, že?

Voňavka? Moc se tím nechlubím, protože si přijdu total oldschool, ale já jedu už několik let Light Blue od Dolce Gabana. Mám pocit, že na trhu není nic staršího! A tak cestovaní varianta je pořád u mě. Doma už několik let používám White Angel, nejenom pro podobnou kombinaci květin jako v případě Light Blue, ale také proto, že dlouho vydrží a hodně lidí se ptá – co to máš za voňavku? “No přeci andělskou!”

Co se týká dekorativní kosmetiky, tak si vystačím jenom s řasenkou. Ano, mám i rtěnku a pudr, ale řasenka je úplný základ, bez kterého nevyjdu ven. Alespoň trošku… A tak vybírám poctivě, aby moje řasy byly pořád tak dlouhé a zdravé. Proto ověřenou kombinací je dvoufázový postup. Dermacol First Class Lashes a následuje Imperial Mascara. Pokud máte zkušenosti jako já s Maybeline a jejich 2.000 calories, tak toto je absolutně relevantní konkurence, česká! Proto i moje volba tady. Makeup nepoužívám, výjimečně v zimě a samozřejmě na natáčení, ale tam se o mě postarají. A tak na krém nanáším pro hezký povrch pleti zkrášlující fluid od Dermacolu.

A v mé kabelce nesmí chybět od Larenc Biopeptide sprej, který mi pravidelně dodává moje kamarádka Eva Volková. Používám ho v létě na ochlazení, na příjemné probuzení pleti, na vlasy, na popáleniny, na štípnutí komára. Prostě na vše. I sám syn si občas řekne o pomoc a ani naše Jenny se nebrání a ví, co jí pomůže.

A brzy podám hlášení o výsledcích od DeaDia! Já do léta s tou celulitidou ještě zatočím!

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account