Poslední dobou se mi hromadí dotazy a připomínky typu:
Proč nemám štěstí získat žádný produkt o otestování?
Co dělám špatně, že jsem ještě nevyhrála a jiné testerky vyhrávají každý měsíc?
Týdně přinášíme k otestování dva až tři produkty, které u nás můžete získat zdarma a vy se s námi na oplátku podělíte o své zkušenosti.
Snažíme se pro vás vybírat stále atraktivnější produkty a služby a děláme vše proto, aby testování bavilo všechny zúčastněné. Velice se ceníme, když vidíme, jaký je o produkty zájem a objevují se nové uživatelky, které se do testování chtějí zapojit. Už je vás tu tolik, že často jde o pořádný boj. 🙂  My si vážíme každé nové testerky a také se snažíme o to, aby každá nová testerka měla stejné šance, jako ta, která s námi již nějakou tu dobu testuje a produkty od nás získala.
Každá testerka dostane jen jeden produkt za měsíc
A proto jsme se rozhodly k úpravě pravidel. Abychom daly šanci opravdu všem, tak si nově každá testerka bude moci vytestovat pouze jeden produkt za měsíc. Jak to vše funguje, si můžete přečíst v pravidlech ZDE.
Rozhodly jsme se také, že budeme udělovat i výjimky, a to u speciálních testování, která jsou hodně omezená různými podmínkami. Tam se budou moci zapojit i ty, které si produkt již v měsíci vytestovaly. To budeme ale řešit vždy individuálně a vše se včas dozvíte.
Víme, že touto změnou nepotěšíme úplně všechny, ale tak už to v životě bývá. Nikdy se nezavděčíte všem. Věříme ale, že tuto změnu uvítají nové testerky a nakonec uděláme radost co nejvíce z vás.
Ještě bych na vás měla za sebe prosbu. Víte, že hodnotit produkt můžete, i když si ho přímo u nás nevytestujete, ale podmínka je, že s produktem již máte osobní zkušenost. Bohužel se objevují i taková hodnocení, kde je vidět, že tam osobní zkušenost chybí. Snažím se to hlídat, ale někdy mi to také uteče, proto bych byla moc ráda, pokud uvidíte hodnocení, které se vám nezdá, napište mi a já to už budu s každou z testerek řešit individuálně (například i vymazáním profilu, protože s námi nehraje fér).
Všem moc děkuji, a pokud budete mít nějaké dotazy, připomínky, napište mi. Pravidla tu určujeme sice my, ale víte, že si vašeho názoru moc ceníme.
Vaše Jitka testovačka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account