161

Díky Ženám s. r. o. na mě dnes vybafl e-mail, že jsem ještě nenapsala veřejně recenzi na Yves Rocher Česká republika i když jsem vás s ní už malinko seznámila ve svých stories. Tato testovaná sada jeunesseelixir od yvesrocher mě doslova nadchla. Sama o sobě je krásně voňavá, jemná a příjemná.
Když kouknu na jednotlivé produkty. Předpokládám, že hlavní novinkou by měl být denní krém s ochranným slunečním faktorem 30, což je při prvních jarních paprscích fakt důležité nepodcenit sluneční ochranu. Oproti ostatním denním krémům byl hustší. O dost. Zase jsem ale ocenila perfektní balení, které je kompaktní, dobře se z něj krém aplikuje a vždy si vezmu přesné množství. Pleť po krému byla mastnější, ovšem nijak zvlášť výrazně.
Noční krém… tak to je taková ta klasika v krásném skleněném kelímku. Byl řidší, než krém denní, dobře se vstřebával, příjemně osvěžil, skvěle se roztíral. Obličej po něm mastný nezůstal nikdy. Tohle byl pro mě TOP produkt z celého testování.
Poslední-Peeling. Abych to uvedla na pravou míru, nemám ráda peeling. A už vůbec ne na obličeji. Mám raději třeba hrubší doma ušité odličovací tamponky, než peeling. Nesnáším umývání mýdla z obličeje. A vlastně umývání jakýchkoli gelů na obličej. Ale když tohle všechno pominu, peeling byl příjemný. Opět voňávý, jemný-fakt, některé jsou jak drátěnky, tohle byla pecka. Až na to smývání  😀 abych si to vynahradila, používala jsem ho vlastně na dekolt. A po měsíci používání byl můj dekolt o hodně jemnější. Já mám na dekolt fakt příšernou citlivou kůži. Samou vrásku, pihu, častokrát spálenou od sluníčka. A právě na mém dekoltu se projeví všechny účinky kosmetiky, kterou používám. Takže jsem se nejen nespálila (s ohledem na datum, kdy recenzi dokončuji), ale také jsem kůži na mém dekoltu hodně, hodně zjemnila, vyhladila… ale o tom by vlastně mohl spíš psát Hans, že  takže moc moc díky za možnost testování, u @yvesrochercesko jsem se nezastavila naposledy *heart*
#jarnidetox
#ElixirJeunesse
#yvesrochercesko
#zenysro

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account