V minulých dnech jsme měli možnost doma vyzkoušet na „vlastní kůži“ 3D tiskárnu Evolution R1 😀
Tato tiskárna nás velmi mile překvapila, obsluha je jenoduchá, ovládání tiskárny velmi intuitivní. Určitě potěší i příjemný design tiskárny a její velikost (vejde se klidně na pracovní stůl). Společně s tiskárnou nám byly doporučeny i webové stránky, na kterých jsme si mohli vybrat z nepřeberného množství předloh pro 3D tisk.
Nevěděli  jsme co tisknout dřív a protože máme doma malé děti 2,5 roku, chtěla jsem, aby si to s námi také užily. Domluvila jsem se proto s naší tetou Emi, vybraly jsme společně vykrajována, která se nám nejvíce líbila a já po tiskla a tiskla a tiskla… 
Když bylo vše vytisknuto, dorazila Emi k nám a společně jsme s dětma pekly linecké sušenky. Chtělo to nějaký ověřený recept. Zvolila jsem proto recept na linecké od Máma peče doma. Linecké je opravdu vynikající, jako od babičky a pokud byste také rádi vyzkoušeli, najdete jej TADY *heart*
 

                       
Celé odpoledne, jsme strávili vykrajováním, pečením a nakonec i zdobením. Děti byly nadšené a moc si to užily a my s Emi taky.
 


Každý si testuje 3D tiskárnu po svém, my zvolili tohle, protože jsme tak spojili příjemné s užitečným (pár kousků nám dokonce zbylo i na snídani).
A pokud jste už o 3D tiskáně slyšeli nebo zvažujete, jestli koupit nebo ne, určitě doporučujeme.
Vzhledem k tomu, že máme 2 děti, kromě vykrajovátek jsme většinou  tiskli hračky. Výběr byl tak velký, že jsme sami nevěděli co dřív tisknout. Vyzkoušeli jsme hračky, potřeby pro domácnost, šperky či vázy atd.
3D tiskárnu bych doporučila všem, kteří jsou kreativní, mají rádi originální věci nebo mají doma malé či větší děti. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account