Určitě jste některá už zažila, že vás miminko při kojení škrábalo nebo štípalo. Nejlepší je ručičky miminek něčím zaměstnat. U nás jsou dnes kojící korále nezbytností.
Nejenom, že zabaví miminka nebo větší děti při kojení, ale jsou výborné i při nošení miminek a dětí v šátcích či ergonomických nosítkách. Nehledě na to, že jsou skvělým módním doplňkem. Můžete si vybrat různé barevné kombinace. Buď si koupíte korálky zvlášť a dáte si je dohromady sami nebo se dají koupit i hotové na zakázku.
Jsou vhodné už od narození miminek, protože jsou z příjemného materiálu dělané na šňůrce, kterou nejde jen tak přetrhnout. Při troše štěstí, když by se to většímu dítěti stalo, jsou mezi korálky udělané uzlíky, takže vám vypadne jen jeden korálek. Jelikož se tyto korálky použivají víceméně u maminky na krku, tak každá maminka určitě hned zbystří kdyby se něco takového stalo, takže i u vdechnutí korálku je hodně malinká šance, že by se tak stalo.
Doufám, že jsem trochu některým maminkám poradila co s neposednými ručičkami miminek a dětí. Třeba si korálky také zakoupíte.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account