Byl to týden intenzivnější než kdy jindy. Byla svatba! Chystala se 4 dny, čekali jsme 150 hostů a s ohledem na naši celou velkou zábavnou rodinu bylo jasné, že bude veselo a že se toho hodně sní a vypije.

Jedna známá neznámá

Mám pocit, že jsem byla víc nervózní než on. Týden před akcí jsme si pořád volali, řešili poslední detaily a cítila jsem, jak se na ten den těší, ale vlastně má strach, jestli to celé dopadne. Počasí, dostatek jídla, pití, program, překvápko pro nevěstu… V úterý 27. 9. se oženil můj malý velký brácha! Po 12 letech a se dvěma holčičkami si bral svoji Káťu. A vyšlo to! Byla to paráda se vším všudy a nejdůležitější bylo, že se líbila ženichovi a nevěstě. Jak by řekla babička – všichni jsme protančili střevíce!

Když je rodina přáteli i byznys partnery

Nedávno jsme doma vedli diskusi o mých přátelích. Došla jsem k závěru, že těch opravdových mám opravdu jenom pár a že na ně vlastně ani nemám moc čas. Nikdy mi to nedošlo. Nikdy jsem nebyla kafíčkový a drbací typ. Ale každý pátek jsem se ráda sbalila a jela domů, tam k nám, za tou rodinou, protože i když tam někdo zrovna nemohl být, tak tam pořád někdo byl.

Máme toho totiž hodně společného! Mj. v naší rodině předáváme z generace na generaci už od roku 1920 řemeslo řezníků. Mě to tak nějak vyjma pár brigád v dospívání míjelo. Ale s ohledem na to, že je můj František chodící reklamou na dědovy párečky, tak jsem se do toho pustila taky! A tak jsme s mým čerstvě ženatým bráchou otevřeli v Karlíně Bufáček! Rychlé a kvalitní dobroty z naší rodinné tradice, z Řeznictví a uzenářství Čejka, s.r.o.! Ano, měla jsem toho málo, je to úplně nový obor a moooc mě to baví, protože je to s bráchou! Tak se někdy zastavte a dejte nám vědět, jak vám chutnalo! Protože abyste vybrali to kvalitní, je samozřejmě potřeba vědět kde! Nebo jak nakupovat například biomaso, ráda sdílím tip, jak na to!

Kam za ženstvím a bohatstvím

Na závěr trocha inspirace z ženského světa. Díky, že jsem mohla být součástí báječné skupiny zajímavých osobností kongresu Lucie Kolaříkové  Překóduj se na úspěch a bohatství! A pokud se chcete také zapojit, tak mrkněte na možnosti vstupu tady a zadejte kód CEJKOVA100 a máte to o 100 Kč levnější!

A s kým se potkám na Den, kdy se mám ráda v Olomouci v Šantovce 22. 10.? Pořád se můžete zapojit! Hledáme zajímavé osobnosti, řečníky, prodejce a všechny, kteří mohou na místě cokoliv předat ze svých zkušeností.

Foto: Shutterstock

Tagy:
3 Komentářů
  1. Moc pěkný příspěvek a fajn, když vztah mezi sourozenci funguje i v dospělosti.

  2. NelaVávrová 1 rokem ago

    pěkné počteníčko

  3. Kristýna Štírová 1 rokem ago

    Taky máme s bráchou skvělý vztah. Dokonce jsme jednu chvíli hráli i ve společné kapele, ale on pak odešel. Ale ten vztah je teda fakt bratrosestrovský v tom nejlepším slova smyslu. Vím, že mu můžu zavolat a on mi poradí od toho, jak vybrat kus nábytku nebo to, co mám dělat, když mě štve partner. Jen s hudbou se mu nesvěřuji. Jak vybrat okarínu a další hudební nástroje mi nejlépe poradí tady: https://www.topmuzika.cz/magazin/jak-vybrat-okarinu/ 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account