Prasátko Peppa, v čechách známé také jako prasátko Peppina je rozkošné malé prase s velkou osobností. S doprovodem rodiky, která se skládá z Mummy Pig, Daddy Pig a Baby George, zažívá Peppa,  stejně jako spousta přátel spoustu úžasných dobrodružství. Tato dobrodružství zlepšují učení a zvědavost dítěte. My vám ukážeme, kterými hračkami uděláte dětem radost a ještě udržíte jejich pozornost při učení.
 Prasátko Peppa domeček
Vychutnejte si hraní s Peppou, Georgem a Suzy v tomto úžasném domě. K dispozici jsou čtyři barevné pokoje, ložnice, obývací pokoj, koupelna a kuchyň, které jsou autentické pro tento TV seriál. K dispozici je také 15 hracích pomůcek, včetně kuchyňského oblečení a koupacích potřeb. Perfektní pro předškoláky. 
Tento domeček můžete zakoupit u prodejce zde
 
 
 
 

 
Prasátko Peppa ve škole
Madame Gazelle prostě miluje výuku svých studentů o světě kolem nás. Tato zábavná hračka obsahuje autentickou scénu ve třídě, stejně jako postavu Madame Gazelle a celou skupinu školních dětí z televizního seriálu Peppa Pig.
Školní vyúku můžete zakoupit u prodejce zde.
 
  
Další skvělé tipy naleznete v článku na našem webu zde. Víte také o hezké hračce nebo oblečení na téme Peppa pig, se kterou si vaše dítko rádo hraje? Podělte se o ni s námi v komentáři pod článekm.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account