Placení peněz je rituál.

Vezměte si eura nebo české koruny a podívejte se na jejich bankovku. Každá bankovka má v sobě symbolicky schovaná určitá znamení. Mají to jak všechna eura, tak i české koruny. Měna je zakódovaná po celém světě stejně, stále stejnou symbolikou. Pokud člověk pozná symboliku, vždy je tam nějak najde. Na některých je to vidět okamžitě, na jiných se to hledá opravdu hodně těžce, ale rituál je platný ve všech případech.

Schovaná symbolika na bankovkách

Víte, že peníze jsou elitami navrženy tak, aby sloužily jim a ne lidem? Abyste vy s nimi neuměli správně zacházet, měli s nimi problémy a trápili se chudobou, zatímco elitáři u korýtek se na záchodě můžou utírat pětitisícovkami. Samozřejmě, že důvodů k tomuto nepoměru je mnoho, ale symbolika schovaná za penězi tomu napomáhá. Naučte se ji používat tak, aby pracovala pro Vás a ne proti Vám.

Přední strana bankovky -,,hlava”- obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano.

Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Může to být přesný znak mostu nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro Vás platný most. Takto byly peníze zakódovány.

Vemte si bankovky a dívejte se: Vepředu je někdy hlava, (díra je tam ale vždy), vzadu je most nebo linie naznačující či připomínající most.

Pět euro je bankovka, kde je to všechno vidět opravdu perfektně a most je jasně ukázaný.

Sto euro také krásně zdůrazňuje bezednou díru. Je zajímavé, že zrovna eurobankovky mají tak mimořádně obrovské, ozdobené a výrazné díry. (Že by proto, že celá EU je jedna velká černá díra?) Na stoeurovce mě, mimo jiné, zaujaly dvě postavy, které díru hlídají (náhražka hlavy) a jedna hvězda, která je jako na potvoru ,,náhodou” přímo umístěna do díry. Hvězda stojící takto je symbol člověka. Padá snad na této bankovce do díry s penězi dokonce i celý člověk?! Co tomu říkáte?

I česká koruna tuto symboliku přiznává. Výborně to jde vidět na dvoustovce, kde J. A. Komenský hlídá bezednou šestihrannou díru naznačenou na pozadí. Na druhé straně bankovky vidíte spojené ruce, což je symbolické vyjádření mostu.

Pět tisíc zase hlídá hlava T. G. Masaryka, nalevo od něj je krásná velká díra, kam padají Vaše peníze, když touto dírou platíte. Symbolika mostu je vzadu naznačená mírně pouhými liniemi.

U dolarů bývá hlava dokonce přímo vsazena do bezedné díry. Elitář si ji hlídá přímo, ani se na díru nedívá jako na české koruně, ale přímo si vleze do ní. Myslím, že i to dost vypovídá…

Na tom, kterou stranu bankovky použijete při placení, velmi záleží.

Podle toho totiž pracuje symbolika pro Vás nebo proti Vám. Laicky by se dalo říct, že platit penězi hlavou a dírou nahoru, je pro chudé silný nerozum. Platit penězi mostem nahoru je pro elitu nebo lidi, kteří vědí, co se za tím skrývá.

Naučte se brát peníze takto: hlava je přední strana, orel je zadní strana. Myslete na to, že nesmíte platit dírou, ale mostem. Ať už jste nebo nejste schopni na bankovce díru a most vidět, vždy plaťte tak, aby hlava byla otočena dolů.

Zatímco díra Vám peníze krade a nevydá, most Vám je vrátí zpátky, protože vždy spojuje jednu stranu s druhou. Když někomu dáte peníze po mostě, mostem se Vám zase vrátí zpátky. Oproti tomu díra je jednosměrka, kterou se Vám nic vracet nebude.

Každým odevzdáváním bankovky provádíte rituál. Buď uzavřete rituál chudoby nebo uzavřete rituál hojnosti.

Neustálé uzavírání rituálu chudoby Vám může bránit zbohatnout, rozvíjet se, vydělávat více. Když budete posílat peníze po mostě, přestane Vás energie peněz brzdit a rituál se Vám přestane plést do života. Naopak Vás začne podporovat, pomáhat.

Přeji Vám všem hojnost. Přeji Vám, abyste vždy byli správně ohodnoceni tak, jak si zasloužíte, abyste měli k penězům dobrý vztah a aby byly zdrojem Vašeho potěšení, ne smutku a starostí. Přeji Vám všem, aby osvojení tohoto nového rituálu přineslo do Vašeho života co největší užitek a radost.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account