V životě válčíme s různými lidmi, pereme se s nepříjemnými situacemi a jsme ve válce proti samotě, diskomfortu nebo akné. Lze ale vyhrát souboj sama se sebou?
Jsou jen dva hráči – Já a…zase Já. Někdy hrajou spolu, ale dost často jsou proti-vné a proti sobě. Kooperace se mění na kompetici mrknutím oka. A když uvážím, že člověk mrkne 20x za minutu…
Produktivitě se meze nekladou, takže se mi podařilo získat třetí práci. No, gratuluju. 100:0 pro…mě? 
O krůček blíž k zešílení. Spěchám, i když mám 20 minut časovou rezervu. Spím pár hodin denně – na co taky víc, že…

 To si musíš furt něco dokazovat? A který to vlastně nandáváš?
 Jsem nezastavitelnou střelou a prodírám kůži sama sobě. Už jsem pěkně proděravěná, jehelníček je proti mně úplnej srab. Kdy bude poslední rozstřel?
Trpím všemi možnými syndromy, snad kromě Downova. Tourettovým, jelikož proud sprostých slov při zvýšení mé stresové hladiny není občas regulovatelný vůlí, FOMO, čiliže strach z nestíhání, vyhoření zapálení a FOBO… A ne, nejedná se bohužel o mou oblíbenou vietnamskou polévku. Tu jsem měla čas si dát asi před měsícem, tuším, že to bylo během přejezdu z jedné práce do druhé.

Táhni už….

Tak jo. Šach-mat. 😉

(….)
Mám toho málo a tak hledám někoho, kdo by se mnou dvakrát týdně mluvil. Ne, že bych byla asociál, ale nutně potřebuju odblokovat tu svoji stěnu, která se vynoří vždycky v momentě, kdy po mě někdo chce, abych mluvila anglicky. To je zřejmě stále pro dost lidí synonymum šance na sex po Švédsku. Že by moderní seznamka? Shit…
 
A víte co? Po dopsání první knihy nenásleduje sladká, nebo aspoň nějaká, pauza. Ale sepisování druhého dílu. Doufám, že se bude konat i 2. díl mého života, protože absolutně nemám šanci to tady všecko za jeden život stihnout!!!
 
#nestíhámnesvačimnestihnutonestačim
 

zrzka-drzka.com *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account