Málokterý člověk toho udělá pro druhého více, než matka pro své dítě. Každý rok na druhou květnovou neděli bychom za to měli svým maminkám náležitě poděkovat a odměnit je milým dárkem.
Krásně zabalené dárky pro každou maminku
Tým Giftisimo přichystal pro maminky luxusně zabalené dárkové sety. Prvním z nich jsou originální trojúhelníkové náušnice ve zlaté krabičce. Třpytivou parádou nikdy nic nezkazíte. Nemusíte přitom utratit všechny úspory, citově hodnotná je i pěkná bižuterie.
Dalším vhodným dárkem je láhev Bohemia sektu, která je ozdobená dvoubarevnou mašlí a zabalená ve stylové zlaté krabičce. Tento dárek potěší o to více, že si ho jistě vychutnáte společně. Stejně tak se maminka jistě podělí o čokoládové bonbony z luxusní bonboniéry v krásné srdcové krabičce, jejíž součástí je i ručně vyrobené papírové přáníčko, kam můžete napsat pro maminku pár oslavných veršů.
Praktický dárek potěší o to více
Překvapit maminku můžete také originálním dřevěným přáníčkem, ze kterého lze vyjmout kulatý podtácek pod skleničku s vínem. Zabalené je do krásné krabičky se srdíčky, která obsahuje výplň pro dokonalé usazení přáníčka.
Pokud má vaše maminka v rukou veškeré rodinné plány, bude se jí jistě hodit dárek v podobě luxusního zápisníku Lanybook, který je ozdobený kamínky Swarovski.
Tyto a další dárky najdete nabídce na www.giftishop.cz, kde máme na dárky pro maminky nyní zvýhodněné poštovné jen za 59 Kč! Přejeme všem maminkám krásný Den matek!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account