Cirkus Prince je jediný cirkus v naší republice, který má ve svém programu číslo cvičených lachtanů. Dokonce se dá říct, že je to takové hlavní lákadlo cirkusu a na svých plakátech je vyobrazený právě cvičený lachtan.
Tak ten tam doopravdy byl, ale až v samém závěru vystoupení – asi jako zlatý hřeb programu. Jinak celkově se jedná o menší cirkus a ani program není tak bohatý a pestrý jako v jiných cirkusech. Celkový dojem byl ale příznivý.  Hned na začátku nás uvítali velbloudi a zvířat se během programu vystřídalo víc – zebry, oslíci a cvičená prasata, která se klouzala na klouzačce. Hezký pohled byl na cvičené papoušky, při kterých mi Kryštůfek šeptal, že se jedná o nejdražší ptáky světa. To nevím, kde vzal tuto informaci, ale asi na tom něco bude.
Jinak akrobati akrobatili, žongléři žonglovali a klaun se snažil rozesmát publikum. O přestávce byla možnost navštívit cirkusovou zoo a povozit se na velbloudu uprostřed manéže. Na prodej byla cukrová vata, popcor, svítící hračky a balónky.
 

 

Prostě paráda!
 
Rozhodně si myslím, že je to dobrý nápad vzít dítě občas do cirkusu. Kde jinde je možnost užít si pořádnou show, vidět krásné třpytící se kostými a prostě si to užít. Pro děti je to místo, které voní pilinami a popcornem a kde je baví praštěný klaun s ohromnýýým červeným nosem.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account