Možná ji máte taky ve skříni. Ohromnou šálu, kterou ani nevíte, jak nosit, a přitom je to hotový poklad. Mám pro Vás tip z našeho dalšího SLOU miniissue:)
 

Nebojte se pořád nosit to samé

VELKÁ ŠÁLA ZE ZARY,

KTEROU JSTE SI PŘED LETY MOŽNÁ KOUPILI TAKÉ

Kohoutí stopa a jí podobné vzory jsou klasikou od nepaměti, ačkoliv až do roku 2009 patřily spíš do šatníků našich maminek či babiček. V roce 2009 ale Alexander McQueen, budiž mu země lehká, přišel s výraznou kolekcí s absurdními prvky jemu vlastními, která byla celá celičká vytkaná a potištěná kohoutími stopami a jí podobnými. Věříme, že i šála ze ZARY, která má dva metry a která v roce 2013 zaplavila svět, je dozněním této legendární kolekce legendárního Alexandra McQueena. Možná jste si ji koupili taky. Možná jste si mezitím koupili pět dalších, možná jste ji dokonce i vyhodili, ale pokud ji ještě máte doma, oprašte její lesk a slávu a ukažte světu, že jste IN, i když máte šálu pět let starou. Jde jen o to, jak ji na sebe namotáte a jak sebevědomě se v ní budete tvářit.

 

Já jí miluju. Má kamarádka si ji pořídila, když dorazila jako horké zboží, a i já jsem po ní okamžitě zatoužila. Byla nová, krásná, trendy a přitom věčná. Ale nemohla jsem si ji koupit. Bylo to tenkrát příliš proti mým zásadám a proti mému rozpočtu právě dostudované nezaměstnané mladé ženy. Kamarádku ale její výrazný vzor omrzel asi během dvou týdnů a dala mi ji.

Ohromná šála může kromě šály sloužit také jako deka při dlouhých cestách autobusem, případně i v parku na piknik nebo jako kus oděvu. Inspirovala jsem se v Tanzánii u Masajů a šálu na sebe namotávám přes sako nebo svetr jako výbornou izolační a stylovou vrstvu.

Šálu můžete vytáhnout i na speciální příležitosti díky elegantním rukavicím a pásku. Můžete přidat i brože a spony a pět let stará šála ze ZARY bude nedostižným doplňkem vašeho outfitu.

 
No a pokud se Vám moje tipy líbily a rády byste, milé dámy, využily víc “starých” kousků v každodenním životě – tak tenhle týden v sobotu, na SLOU DAYS – řádit tam bude akční stylistka Helena Tomanová a ukáže vám, co se všechno dá vytřískat z nenošeného oblečení. Nebo třeba vystříhat, nařasit, zastrčit…

 

AKČNÍ STYLING S HELENOU TOMANOVOU

ZVE PRAVÝ DOMÁCÍ ČASOPIS

Sobota 24.11. 17:30-19:30
 


0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account