„Zabalit“ si vše potřebné na celý den do jedné kabelky, to bývá někdy pořádná fuška. Doklady, klíče a mobil, to je samozřejmost. Ale my ženy se neobejdeme bez dalších věcí.
1.    Rtěnka a balzám na rty
Umíte si představit svůj den bez jeleního loje? Jakmile jej jednou vyzkoušíte, bude to doslova droga. Na druhou stranu, suché a popraskané rty nejsou nic pěkného. Balzám může nahradit lesk na rty nebo hydratační rtěnka. Kabelka však pobere oboje. A jeden zajímavý článek o rtěnkách, který vás jistě inspiruje, najdete ZDE.

2.    Korekční tyčinka
Někdo nosí rovnu celý pudr nebo make-up, ale pro případ záchrany a v rámci úspory místa v kabelce stačí bohatě korekční tyčinka.
3.    Parfém a deodorant
 Vyplatí se zvolit miniflakon své oblíbené vůně, nebo alespoň vzoreček. A pokud se vám nechce nosit parfém, přibalte si do kabelky malý deodorant.

4.    Zrcátko a hřeben
Bez těchto dvou pomocníků to zkrátka nejde. Zafouká vítr, zmoknete, rozmažete si oko. Zkrátka maličké zrcátko a minihřebínek v kabelce je nutnost.
5.    Tabletky na bolest
Bolest hlavy, zad nebo menstruační bolesti se dostaví zpravidla v tu nejméně vhodnou chvíli. Proto je vždy dobré nosit u sebe alespoň dva prášky na bolest.
6.    Dezinfekční gel na ruce
Nevím jak vy, ale já jej nosím v kabelce neustále již několik let a nedám na něj dopustit. Využijete jej prakticky kdykoliv si chcete koupit něco k jídlu, na veřejných záchodkách a je skvělý také pro děti. Pohotovostní gel na ruce můžete pořídit i v maličkém cestovním balení.
7.    Balík s kapesníčky
Další nutnost, ať už máte děti, nebo ne. Kapesníčky využijete nejen na smrkání, ale také na utření rukou, nebo s nimi můžete vyčistit nějaký flíček. A maminkám malých dětí jedno balení rozhodně nestačí!:-)
8.    Žvýkačky nebo osvěžující bonbón
Žvýkačky jsou moc fajn především po jídle. Osvěží vám dech a navíc žvýkání mnoho z nás uklidňuje. Balíček žvýkaček nebo například mentolových bonbónů určitě využijete.
9.    Vložka
Menstruace nebo jiné problémy se mohou ohlásit kdykoliv. Zkrátka vložka, ideálně malá slipovka, se může hodit vždy. Navíc v kabelce nezabere prakticky žádné místo.
10.  Notýsek a tužka
Ideální je malý kalendář s tužkou, který si vložíte do kabelky. Můžete jej využít na poznámky, plánování času. Většina z nás používá kalendář v mobilu, nicméně tužka a papír mají stále svou důležitou funkci.
 

A co vy milé dámy nosíte obvykle v kabelce?  🙂
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account