Karty Magické dimenze jsou hluboké, živé, pohybující se… silné. Můžete se na ně dívat neskutečně dlouho a stále vás budou překvapovat drobnostmi, detaily. A my si s nimi zahrajeme takovou malou inspirativní hru.
Karta Moudrosti bude základem. Žena krásná, silná, hýřící barvami a energií. Za zády má světelný kruh, který snadno můžeme interpretovat jako Lunu, cyklickou a ryze ženskou. Intuitivní. Která z nás by nechtěla být ve spojení s touto niternou ženskou energií, ale jak toho dosáhnout.
Po stranách karty Moudrosti jsem tedy vytáhla dvě karty, dvě cesty, dva způsoby.
Který je ten váš?
*heart**heart**heart**heart*VLEVO:
Dobrodružství: Odvaha vydat se do neznáma. Následovat paprsek intuice, světla…
Věštecký výklad z knihy:
„Je čas být hraví a užívat si. Buďte podnikaví a zkoušejte nové věci. Dopřejte svému vnitřnímu dítěti prostor ke zkoumání a objevování a nezabředejte příliš do podružnosti. Do vašeho života se chystá vstoupit něco nového. To vy máte klíč k odpovědím na vaši situaci.“
Možná je pro vás tou pravou cestou jednoduše ZKOUŠET NOVÉ VĚCI, NOVÉ MOŽNOSTI, dělat to, co vás napadne, kam vás to vede. Máte neomezené možnosti a osud vám patrně i neustále nabízí šance a nabídnuté dlaně využít svého ženského potenciálu.
Chcete-li podpořit tuto energii, noste u sebe krystal charoit, morganit nebo rostlinu vratiče obecného.
*heart**heart**heart**heart*VPRAVO:
Osvícení: Tady roli hraje samovolné obnovování naší energie, dodávání vnitřní síly, sbírání sil…
Věštecký výklad z knihy:
„Povzneste se do vyšší frekvence radosti a vyjádřete se naplno. Inspirujte se přírodou, láskou i říší elementálů a nechte se toto energií nést ve svém dalším snažení. Teď není vhodné posuzovat situaci hlavou, nýbrž ji prožívat srdcem, s radostí, smíchem a pobavením. Buďte pozitivní a pamatujte, že světlo, které hledáte, už máte ve svém nitru. Vaše světlo touží zářit a svobodně se projevit.“
To vypadá na malý návod k tomu, abychom své ženství a spokojenost projevili úsměvem, radostí, snad i cíleným vnesením radosti do života. V drobnostech, na které se postupně nalepí větší a ještě více uspokojující zážitky.”
 
OBĚ KARTY MAJÍ MNOHO SPOLEČNÉHO. To světlo, které na druhé straně o sobě dává vědět. Jen v jednom případě mu máme jít víc naproti, podnikat, zkoušet, riskovat. A v druhém případě ho více ponoukat k tomu, aby k nám přišlo tím, že si na svém místečku v životě budeme víc hrát a více se usmívat – a ono přijde samo.
Tak co myslíte, nejsou to krásné návody?
Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account