S čím jsem do knihy šla?;-)
Vždycky mne zajímalo, co je na odvrácené straně Měsíce. Jestli jsme ve vesmíru sami, nebo jestli jsou mimozemštané blíž než si myslíme, například v duté Zemi? Méně už tajné vojenské operace, politické pletichy mocných, královských rodů, náboženských skupin nebo cestování v čase. Jenže ono to všechno neskutečně souvisí. A člověk si to uvědomí, až když se mu dostane do ruky takováto kniha. Má sedmset stran a něco navíc.
Toto očekávání kniha naplnila. Vesmír, mimozemšťani, konspirace ohledně cest na Měsíc, duté Země… toto téma tu je zastoupeno dost a dost a informace více než zajímavé. A mnohdy se vzájemně prolínající.
A přinesla mi ještě mnohem víc.
ENCYKLOPEDIE ZÁHAD ZEMĚ
Kniha má encyklopedický rozměr. A parádní černobílé fotografie, které jen dokreslují dojem jedinečnosti a tajemství, dokreslují a čtenáři říkají i to, co je slovy nesdělitelné. Je to takový krásný knižní dokument, ve kterém s rozkoší bude listovat každý milovník záhad.
A PROPÓ – SUPER TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO TAKOVÉ LIDI!*heart**heart**heart**heart*
Tuto encyklopedii napsal německý autor, který je snad těmito tématy už proslulý – Jan van Helsing. Tentokrát si ale k ruce vzal Jasona Masona, který o sobě tvrdí, že je neježe příbuzným Aleistera Crowleyho, ale navíc ještě jeho otec byl proslulý MUŽ V ČERNÉM. A z toho, co měl být původně rozhovor, vznikla takhle tlustá kniha!
A NEJDE JENOM o muže, kteří se objeví za dveřmi, pokud prožijete něco s mimozemšťany. Však víte, filmy nám toho ukázaly dost a aura, která se nad těmito podivnými muži vznáší, je opravdu silná. A vše ještě navíc dokonal film Matrix a Muži v černém.
No, nyní budeme mít jako čtenáři možnost posoudit, jak to s filmem je, jestli v něm je něco pravdy.
Historie, o které někdo řekne, že je to historie skrytých událostí historie světa… jiný, že to je jen sepsání všech možných konspirací.
Já bych řekla, že věci jsou konspirací do té doby, dokud se definitivně nepotvrdí, nebo nevyvrátí.
A mnohé z toho, co je v této knize řečené, má našlápnuto k odhalení. Autoři se skutečně činili. Nesmírný rozsah knihy si nepředstavujte jako plané žvanění, naopak. Každá kapitola, každá stránka (navíc poměrně malým písmem) je doslova nabita informacemi. Citacemi, rozhovory, teoriemi, důkazy, zdroji – úvahami o tom, jak všechno souvisí se vším. Ze všeho si můžete vzít názor i fakta.
Udělejte si svůj názor
A na fakta si udělat svůj názor. Všude nacházíme souvislosti, a kde trvá záhada, tam je se záhadou také patřičně naloženo. Prostě nevíme, ale je to tak… snad jednou se objeví pravda.
Popravdě, nechtěla bych, aby se třeba jen větší část této knihy potvrdila. V některých oblastech bych nechtěla potvrzení ani pídě… protože kdyby k tomu došlo, patrně by velká část lidstva samou hrůzou zešílela. Naprosto obrácené dějiny.
Bylo by to, jako byste celou zemi a lidstvo otočili naruby. Pod tím žárem a novým viděním by se svět naprosto zhroutil.
Ukázka:
Rád bych vše shrnul takto: Během desítek let důkladného výzkumu jsem dospěl k závěru, že si zřejmě budeme muset zvykat na existenci dalších bytostí, které se kromě nás pohybují na této planetě, ať již to jsou mimozemšťané, vnitrozemci či cestovatelé v čase. Tyto bytosti se navíc rozdělují na skupiny, jež jsou lidem příznivě nakloněny, a na nepřátelsky naladěné druhy…
…Doporučuji vám, abyste se nad vším, co jste se dočetli, důkladně (a kriticky) zamysleli a vyčkali na události nejbližších měsíců a let. Jsem přesvědčený, že nás v této oblasti čeká mohutný průlom…
S těmito slovy nás autor, Jan van Helsing a Jason Mason propouštějí zpět do „normálního života“. A já říkám – uf…
Kniha mne nezklamala, ale říkám – berme ji s nadhledem, citlivější povahu snadno přesvědčí, že Země je jedno lidsky prohnilé  místo.
Možná – jsem nakonec ráda, že to, co se tu skrývá se haní “konspiracemi”, protože v takovémto rozsahu – kdyby všechno (i jen něco málo) vyšlo najevo, panika mezi lidmi by byla nezměrná.
Tisíce různých úhlů pohledu můžete zažít, tisíce otázek vám vyvstanou v hlavě!
O autorech:
Jan van Helsing je pseudonym německého autora, který píše knihy o tajemných společenstvích, odhaluje skryté záhady světovlád a často spolupracuje s lidmi a entitami, které mu k těmto tajným informacím dávají přístup. U nás je nejznámější jeho kniha Kdo se bojí Smrti?
Jason Mason: na podzim roku 2015 kontaktoval Jana van Helsinga s informacemi, které měly být jen formou rozhovoru. Téma se ukázalo tak široké, že informace od Masonova otce, muže v černém, se staly námětem na celou knihu.
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2019, www.anch-books.eu

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account