Máte před sebou nějakou nepříjemnou povinnost, jejíhož průběhu či/a důsledku se obáváte (návštěvu u zubaře, jednání s problematickým obchodním partnerem, pracovní pohovor)? A necítíte se při pomyšlení na to dobře už dlouho předem, máte stažený žaludek, potíte se a nemůžete v noci před událostí pořádně spát?
Určitě to každý z nás aspoň jednou zažil a po opakování moc netoužíme…

Používám proto pro takové příležitosti
velmi účinný trik
Intenzivně se soustředím na okamžik těsně ZA touto akcí. Až budu odcházet, šťastná, že už to mám za sebou a že to vlastně „ani tak nebolelo“, popř. to nebylo tak obtížné, jak jsem se obávala. Že jsem si vlastně vedla výborně.
Není třeba si usilovně představovat „jak všechno probíhá dobře“, když to tak vnitřně necítíte – to je pro mnohé lidi obtížné, a zbytečně je to vrhá zpět do přemítání o „a co když to přece jen nevyjde“.
Přeneste se ZA strach
Důležité je, při jakékoliv další vynořivší se myšlence „Bojím se, že…“, se trpělivě znovu v čase přenést do již bezpečného místa ZA tento strach, a na toto místo se soustředit (a TAM si představovat svou radost a uvolnění co nejkonkrétněji).
Uvidíte, že budete mnohem klidnější.

Chcete víc podobných nápadů, jak rychle a snadno zajistit, aby vás strach přestal v životě omezovat a mohli jste i tak dělat všechno, co chcete a potřebujete? 12 odzkoušených triků a tipů najdete v oblíbeném originálním kurzu “STRACHem k úspěchu”. Buď se v něm i vy díky 3 KROKům začnete pouštět do akcí bez ohledu na stávající strach, nebo vám vrátíme peníze.
A jako bonus se pak sami rozhodnete, zda se chcete dál bát, nebo zda chcete strach navždy nechat v minulosti jako už nepotřebnou zátěž.

 

Pošlete strach k vodě!

Často nemáte dost energie a odvahy do něčeho se pustit? Trčíte kvůli STRACHU na místě a pořádně vás to ŠTVE? A už jste si stáhli užitečný e-obok ZDARMA “Pošlete svůj STRACH k vodě” s TESTem STRACHu s 9 minividei a rychlou protiSTRACHovou pomocí? POUZE v tomto e-booku také najdete odkaz na speciální letní “protistrachovou” AKCI! 

Jolana Fišerová 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account