Každá žena si zaslouží být krásná a šťastná. Dlouhou chvíli mi to trvalo. Snad jsem štěstí odmítala, snad se mi vyhýbalo. O lásce nemluvně. Maličko jsem vyrostla. Změnila si jméno. Už to není ta Kamila s pořadovým číslem 76, která si s sebou nese označení jako ze skautského tábora. Trochu mi to připomíná Appolo13, ale tak slavná zase nejsem.

Jsem Kamila: Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) – lidově nazýván rumánek, marunka, harmaníček či kamilka. Každé jméno má nějaký původ a já jsem na něj pyšná. 
Po světě chodí spousta lidí. Někteří hodní. Někteří zlí. Někteří nepatří ani do jedné skupiny. A závidí to, co nemají. Ale oni toho mají spoustu. Jen neumí být skromní. A takoví lidé život těm druhým kazí. Ale není potřeba se těmito lidmi trápit. Stačí být jen svůj. Stát si za svým štěstím a za svou pravdou. Poslední dobou jsem se nesmála. Trápila jsem se zbytečnostmi jako PROČ. Prostě PROTO. Chci to změnit. Chci být ta velká KamilaK. Ta která vyrostla a uvědomila si svoji sílu. A svoje štěstí.
KamilaK
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account