Všichni radí, co máme dělat.Vy to víte nejlépe, znáte sami sebe, jděte za tím. Nechat si poradit, nebo vyslechnout radu.Ale rozhodnutí, je vždy na Vás, vnitřní hlas, intuice, vše co nahrává pro naše rozhodnutí. Sami žijeme s přesvědčením, co je dobře a co ne.Když na někoho dáme, ale vnitřně s tím nesouhlasíme, mysl nám to řekne…I já, po několika letech, dospěla do fáze, rozhodnout se, podle sebe. Najít ve svém okolí lidi, kteří podporují, nezchazují, neodrazují. Je něco jiného,přijít a říct, tohle můžeš zkusit udělat jinak, tohle by šlo trochu vylepšit. Vše co děláme srdcem, láskou, stojí za to. Né stylem, neumíš, nedělej, nedokážeš…Negativní věci, si člověk nosí v sobě,není schopen se posunout kupředu. O tom to není. Život je krátký, ikdyž si to neuvědomujeme, máme ho žít teď, v klidu, v pohodě a s vnitřní sílou.Dva roky jsem stratila, díky takovému myšlení, lidem. Máme se zvednout a jít dál. Teď už, si nic vzít nenechám, nemyslím, že by to bylo o tom, že by někdo byl namyšlený, nebo si věřil, až moc. Úctu a respekt bychom měli mít v sobě. Respektovat, naslouchat starší, lidi, kteří to s námi myslí dobře. A hlavně respekt k okolí. A přesto dělat věci, srdcem a po svém, abychom snáze došli k vysněnému cíly.

V mém případě ,,Koláčové Dobroty”*heart*

Mám dvě dcery, vidím jak život běží, aniž bychom si to uvědomovali. Kdo chce jít nahoru…? – Jděte …*enzo**wine*

 

 

Je na nás, abychom si určili priority…

Jaké Mám? Nejdříve dohnat resty, které nastaly.

Věřím v práci co dělám, co chci dělat, co tvořím pro ostatní a čím jim vykouzlím úsměv na tváři, ostatní přijde samo, jen tomu trochu musíme naproti. Musíme si odpovědět.

Místo – kde budeme tvořit, ať je to cokoliv…

Lidi – kdo nás bude obklopovat, kdo sdílí naše přesvědčení, nadšení pro věc, myšlenku…

Předměty – čím budeme tvořit, maličkosti, na kterých velmi záleží…

Zdravý selský rozum a špetka rozumu… Nebo je to obráceně?

*heart**enzo**heart*

Děkuji Všem co ve mě věří, i když to je někdy na dlouho, Ivance H (web), Martinovi (foto), Veronice (spolu účastnice), sestře (textová úprava), dcerám ( takové jaké jsou), rodině.

*enzo*Produkt (služba), provozovna, lidičky, spousta práce*enzo*

 

 

 

Život máme ve Svých rukou a určujeme směr…

 

 

 

 

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account