Střídání stráží… – na pátek 07.09.18
 
V podvečerních hodinách, přesněji v 18:31 se střádají síly měsíce a Kovovou Opici vystřídá Kovový Fénix. Den je to vcelku příznivý, protože denní úřední (hlavní energie dne) slibuje podporu “zahajování”. To je vhodné např. k zahájení nového projektu, něčeho, co jsme si naplánovali udělat nebo vyrobit či se naučit apod.
 
Kovový Fénix opět vládne silnou kovovou mocí. A to nejen navenek, ale i uvnitř. Je totiž tvořený yinovým Kovem. Jaký z vašich faktorů představuje element Kovu? Je jich pět. Víte, jak konkrétně vás Kov ovlivňuje?
 
Fénix je potom hvězdou Květu Broskvoně a pro ty, kteří ho mají ve svém BaZi je tento měsíc snazší se seznámit či navázat známost. Pro znamení Krysy představuje Fénix neschopnost čelit problémům. Proto Krysy POZOR!, abyste se při řešení potíží příliš neuchylovali k alkoholu. A v neposlední řadě vztah Fénix a Pes (letošní znamení roku) tvoří přílišnou důvěřivost a naivitu. Snadno dojde k “oblbnutí” a “podfuku”.
 
‼A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy 
www.TerezaPyrchalova.cz 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account