Kdo jsem a proč jsem tady?
 Jmenuji se Šárka, je mi 27 let a bydlím přechodně v Praze. Tohle město jsem si zamilovala na druhý pohled. Záměrně říkám,že na druhý, jelikož jsem se narodila na Moravě a jako správný moravák mám vůči obyvatelům hlavního města předsudky. Pocházím z malé vesničky z Valašska, kde lišky chodí dávat dobrou noc a ráno i večer se degustuje slivovice. Ne, alkoholik nejsem. Teda, aspoň si myslím, že ne.*sleep*

Mám ráda inspirativní příběhy i lidi, kteří je vytváří. To je vlastně primární důvod, proč jsem se z malé vesničky přestěhovala do velkoměsta i proč jsem se zaregistrovala na tento web.

Patřím mezi lidi, kteří rádi aktivně tráví svůj volný čas. Baví mě spojení přírody a dobrodružství. Mám ráda hádanky i hlavolamy. V poslední době se rozšířily únikové hry. Několik jsem jich i vyzkoušela. Některé byly inspirativní, některé zdlouhavé, jiné nápadité. Každopádně mne to přivedlo na nápad založit něco podobného … o tom více ale někdy příště.

Pokud jste dočetli až sem, mám pro vás malou odměnu – hru Honba za pokladem *heart*. Je to náš malý projekt, kterým jsme chtěli potěšit naše blízké. Hra je ke stažení na našich webových stránkách. Budu ráda, pokud i někomu z Vás udělá hra radost a těším se na případně komentáře.

http://patraci.cz/patracsky-blog/92-honba-za-pokladem

A na závěr bych ještě mohla představit své životní moto, kterým se snažím řídit :„Největší dobrodružství, které můžete zažít je žít život svých snů.” Oprah Winfrey

To by bylo k představení se asi vše, těšte se na další článek;)*gift*

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account