V tomto článku se pokusím vysvětlit, jak lze přijímat zprávy od duchovních průvodců, když se s nimi chceme spojit a požádat o pomoc. Takže, rozhodli jste se kontaktovat svého průvodce, tak trochu čekáte, že komunikace půjde jako po másle, průvodce se objeví vedle vás a dáte si s ním pokec jako s kamarádem. (Což se samozřejmě může stát, ale ještě jsem se s tím nesetkala).
Nemusíte očekávat hodinové setkání a příval informací, někdy stačí jediný obraz, slovo, pocit, který doslova vyhrabe něco ukrytého v našem podvědomí, co se má dostat na povrch. Vy se na to naladíte a přijmete vzkaz do svého života a necháte ho působit.
Když se budete spojovat s průvodcem, myslete na to, že:
 

    Vizuální vjem nemusí být váš dominantní. Jsme vizuálně založená kultura a většinu informací už přijímáme s obrazem. Proto se nám jiné druhy komunikace mohou zdát méně hodnotné a máme pocit, že nemusí platit. Setkání s průvodcem může probíhat vícesmyslově. Nesoustřeďte se jen na obrazy. To, co zažijete, neuvidíte, jako byste se dívali na plátno s filmem.
    Spojenci hovoří v metaforách. A to proto, abyste si cestou poznání prošli sami. Abyste si z lekce a léčení vzali co nejvíc a tím pro vás byla zkušenost cennější. Kdyby vám duchové odpovídali konkrétně, tak vám nabídnou pouze jednu cestu, zatímco vy jich máte mít otevřeno nekonečně mnoho.
    A s tím přichází další bod a tím je respektování svobodné vůle. Vaši duchovní průvodci vždy respektují vaši svobodnou vůli a do ničeho vás netlačí. Proto vám nechávají otevřené dveře ve vašich rozhodnutích a je na vás, jaké si poté vyberete. Cesta je jiná, ale cíl bude stejný.

 
Jak lze tedy informace přijímat?
Někdy jsou dominantní 1-2 smysly, někdy se jich tam přimíchá mnohem víc. Způsob přijímání informací od duchovních průvodců se může měnit i s vaší zkušeností a délkou praxe. Zůstaňte tedy otevření všem možnostem.
Mentálně
To znamená, že odpověď na svou otázku uslyšíte v hlavě. Výměna informací mezi vámi a vaším průvodcem bude probíhat telepaticky a to bez toho, aby někdo z vás otevíral pusu. Zároveň nečekejte, že vám dá průvodce tipy na jasné kroky od A až do Z, co máte podniknout. Můžete zaslechnout moudré sdělení, např. opět metaforu.
Dám příklad z mé šamanské praxe: Během šamanského léčení můj klient dostával dary od svých spojenců. Jeden mu nasadil korunu na hlavu a já uslyšela větu: “Králova koruna váží stejně, jako čepice šaška.” V tomhle případě nejsou na místě mé interpretace. Klientovi jsem pouze vzkaz předala a on hned věděl, o co jde. Nechte tyto informace ukotvit, většinou vám pak přijde další sdělení pomocí znamení, sychronicit, či snů. A to platí u každé zmiňované metody.
 
Vizuálně
Pokud přijímáte informace vizuálně tak můžete vidět symboly, obrazce-mandaly, či z posvátné geometrie, nebo vám spojenci přehrají určitou scénku. Můžete vidět sebe sama jako dítě a vy si uvědomíte, že třeba v tomto období jste se v daném tématu, co jste přišli s průvodci řešit, zablokovali.
Pokud vizi nechápete, můžete se vždy spojenců doptávat:
“Jak souvisí hořící kořeny stromu s mojí rodinnou situací?”
“Jak si mohu vyložit, že se tady vidím sama se svíčkou v ruce?”
Když píšu léčivý příběh pro své klienty, tak se mi obvykle jako první ukáže základní obraz a já se do něj ponořím a sleduji, co se děje. Poté se přidají smysly a já můžu pokračovat v přijímání příběhu.
Procítit v těle
Tohle je pro mě osobně ten nejčastější způsob přijímání informací a zároveň nejhůře slovy vysvětlitelný. Zkrátka celou šamanskou cestu nasávám vlastním tělem. Informace cítím, nikoliv slyším. Prožívám je s tím, co aktuálně dělám pro sebe či pro klienta.
Víc nevím, jak to popsat, ale jakmile to prožijete, budete vědět, o čem mluvím.
Cítit fyzicky
Tělo – náš nejlepší rádce a učitel. Pamatuje si všechno, má to zapsáno v buňkách. Záležitosti rodu, minulých životů, strachů, ale i darů duše. Je skvělé se na něj před vaší meditací/šamanskou cestou naladit, abyste nepřišli o signály, které vám dává.
Dám příklad: Vydáte se na cestu za svým vnitřním dítětem. Zeptáte se ho, co by rádo chtělo řešit. A necháte ho, ať vám to ukáže na těle. Stáhne se vám hrudník – vydáte se hledat příčinu tohoto tlaku. Je to strach? Nacítíte, že ano. Jdeme hlouběji. “Jakou má ten strach pachuť?”, ptáte se vnitřního dítěte. Pak se napojíte na emoci, co přijde. Ponížení, hanba. A jdete hlouběji. Je to něco ze školy? Ze školky? Jak stopovací pes pronásledujete pocity a emoce, dokud se nedostanete k jádru.
Dostanete se k třeba k tomu, že jste zklamali maminku. Nějakou svou dětskou “hloupostí”, kterou jste hned vypustili, že pocit tam zůstal. A jak vás to ovlivňujte dodnes? Třeba máte strach něco slíbit ženám všeobecně, abyste opět nezklamali a necítili ten pocit hanby. Strach ze závazků. Nebo se bojíte postavit starším ženám a říci jim svůj názor. Tedy problém s nastavením hranic u určitého typu lidí.
Nebojte se ponořit do svých strachů, jedině tak se jich zbavíte.
Pachy
Ano, je možné, že během svého léčení i ucítíte pach, který v tu chvíli víte, že fyzicky v prostoru, kde se nacházíte, cítit jinak nemůžete. V paneláku vdechnete vůni louky (a ne, není to WC sprej, co zrovna někdo použil).
I vůně nás lečí, vrací do vzpomínek, nostalgie. Momentů, co s nimi máme spojených. I vůně mají aktivační schopnost a přitáhnou vám něco, co jste měli hluboce ukryto třeba desítky let v podvědomí.
A pozor, dokonce i vůně může být váš duchovní průvodce!
Ve snech
Poselství od spojenců pro vás může přijít i ve snech. Pro někoho je to nejpříjemnější a nejjednodušší kanál. Můžete si těsně před usnutím, když už budete ve stavu polospánku, vyslat záměr, že během snu chcete potkat své průvodce a prosíte je o rady či léčení.
Po probuzení si pak sen hned zapište a poté ho můžete zkoumat blíže.
Pokud si chcete na tuhle práci s podvědomým naladit, podívejte se na tohle video.
Závěrem
Nevzdávejte se, když budete mít po prvních pokusech, že to “nejde”, že nemáte napojení a podobné bloky. Naši spojenci jsou tu s námi, připraveni kdykoliv pomoci. Je úplně jedno, jestli se dosud ani nemeditovali, nebo jste naopak zkušení šamanští cestovatelé.
Možná budete překvapeni, že vám funguje jiný smysl, než je dominantní ve vašem životě.
Spojenci jsou tu pro každého, milují vás a chtějí vám pomoci.
Nebuďte na sebe naštvaní, pokud nějaké téma nevyřešíte sami. K některým blokům a programům se dostanete lusknutím prstů a bude vám stačit pár sdělení od spojenců. Jiné budou hluboko ukryté, budou se chtít schovávat, váš strach si nedovolí je přiznat a vytáhnout ven… pokud na takové téma narazíte a budete ho chtít řešit, napište mi a domluvíte si sezení.  

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account