Novoluní v Rybách ukazuje tento rok na témata, kterými si můžeme lhát do kapsy, nebo kde už dlouho se snažíme udržet něco neudržitelného. Kde držíme zuby nehty hrad z písku, ale…
Pojďme se podívat, kde jednotlivá znamení mohou mít tu slabinu, a co s tím?
Magická přítomnost nám to odhalí!
TIP: Mrkněte i znamení, ve kterém máte ascendent, protože jde o novoluní a o nové začátky.*heart*
 
*heart*BERAN: Ďábel: Být moc frajeři… Rozdávat z něčeho, co není moje. Posmívání se druhým, souzení, posuzování. Buďte nyní opatrní tam, kde víte, že příliš frajeříte…
*heart*BÝK: Pětka mincí: Ublížení druhému, protože já mám, a on nemá – a možná ani nikdy nebude. Raději se nyní nikde ničím nechlubte, protože nevíte, kde i nevědomky můžete svým najedeným břichem zranit někoho, kdo trpí hlady.
*heart*BLÍŽENCI: Král mincí: Pravda může být víc vidět tam, kde řešíte partnera, nebo sebe v roli živitele, ploditele, pečovatele spíše na té hmotné rovině. Mohou vás nyní víc štvát věci spojené s financemi a plánováním živé budoucnosti.
*heart*RAK: Rytíř pohárů: Existuje láska, nebo ne? Slabé místečko je nyní v tématu radosti ze života, ale přesto… zkuste něčemu maličkému vyjít naproti. Mohlo by vám to dodat životní sílu.
*heart*LEV: Trojka holí. Slabým místem je nyní pojetí budoucnosti, budete chtít mít jasno, budete odhodlaní udělat všechno pro to, aby vaše budoucnost byla spokojená. Vydržte i přes možné nezdary, úspěch je kousek od vás.
*heart*PANNA: Šestka čepelí: V čemkoliv můžete nyní vstoupit na tenký led. A je otázkou, jestli to je risk, nebo zisk, ale jedno je jisté, jakýsi batůžek s minulostí musí zůstat na břehu, dál jdete sami.
*heart*VÁHY: Král holí: Slabým místem může být nedůvěra, věřte si. Nechte se nyní něčím vést, někým. Možná to nevidíte, ale za zády máte obrovskou podporu druhých i osudu jako takového.
*heart*STŘELCI: Rytíř mincí: Péče o to, co máte, rozvíjení dosavadního, leštění si svého majetku – no, je to nyní nutné? Možná by bylo lepší se rozhlédnout a uvidíte, že spoustu cenného máte i v lidech? Nepřehlížíte někoho, kdo na vás nyní upírá pozornost?
*heart*ŠTÍŘI: Šestka pohárů: Slabá místa na vás mohou útočit z minulosti, od dětí, ze vzpomínek a možná je dobré vědět, že jak to bylo kdysi – už to nikdy nebude stejné v budoucnu. Nesedněte tedy na lep lákadlům typu „a navždy to bude jako za starých časů“.
*heart*KOZOROH: Osmička čepelí: Přetížení, je toho moc. Vy tu možná nejvíc ze všech znamení potřebujete v tento čas vystoupit z kolotoče všedních dnů a vydechnout si.
*heart*VODNÁŘ: Dvojka holí: Vás může překvapit že to, co bylo tak nějak zřejmé, se najednou rozdvojuje do dvou či vícero možností. Máte nyní šanci přestat lpět na původních plánech, a začít rozvíjet plány, možná o dost odvážnější.
*heart*RYBY: Poustevník: Vaše vlastní novoluní vás vede do samoty, kterou nyní nevnímejte jako nepřítele, ale jako čas a možnost ponořit se do vlastní moudrosti a vynořit se za pár hodin nebo dnů – s přehršlí energie a nových nápadů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account