Co znamená, když ve snu cestujeme vlakem?

– Obecně to symbolizuje cestu životem v průběhu času, především ve spojitosti s jinými lidmi; také naše myšlenky a zkušenosti, které nás nesou životem. Může jít o vzpomínku na minulost (určitou životní etapu v minulosti) nebo setkání s někým z minulosti, což má vliv na náš současný život. 

– Toto “cestování” má předurčený konec, pokud nezměníme směr a nepřestoupíme na jiný vlak. S tím souvisí omezení individuální vůle a procházení různými životními fázemi. 

– Také se může vztahovat ke stárnutí a smrti, zvláště když je ve snu silný pocit ohledně “ODJÍŽDĚNÍ” nebo “ČASU ODJEZDU”. 

– Může také symbolizovat cestu k vnitřnímu uvědomování.   

*heart* JÍZDENKA: Znamená naši energii, “platíme” svou energií, zkušenostmi; též je to schopnost projít “bariérou”, zvládnout životní obtíže; nebo také pocit oprávněnosti a snadnosti (či obtíží).

*heart* KOUPIT/NEKOUPIT JÍZDENKU: Jízdenka znamená, že musíme zaplatit svojí “energií”, je třeba pro to něco obětovat. (Pokud je někdo jako dítě, chce dostat vše darem bez námahy.)  

*heart* ODJEZD VLAKU, ODJÍŽDÍME: Velmi často ve snech.

*heart* PŘÍJEZD VLAKU, NĚKAM PŘIJEDEME: Ne tak často ve snech. Tzn. dorazíme nevědomě do cíle, snažíme se najít cestu z “haly nevědomí”, se zavazadly a novými zkušenostmi, do světla “vědomí”.

*heart* SEDĚT PROTI SMĚRU JÍZDY: Naše psýcha je soustředěna na minulost, na to, co rychle pomíjí, co je “mrtvé”.

*heart* JEDEME JINOU TŘÍDOU (místo II. třídy jedeme I. třídou): Máme obavy z nějakého odhalení v životě – nejsme tam, kde bychom podle našeho postavení měli být; sami jsme se povýšili a žijeme nad svou úroveň (nejde o vnější postavení). 

*heart* CESTUJEME VE ZCHÁTRALÉM (OŠKLIVÉM) VAGÓNU: Takhle vypadá naše životní cesta z vnitřního pohledu.   


Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account