114

Po předchozím online webináři, kterého se zúčastnilo více než 100 lidí, jsme se rozhodli uspořádat další – tentokrát více zaměřený na odborníky. Pokud se řadíte mezi instruktory, lektory, trenéry, fyzioterapeuty, ale i maséry nebo se zajímáte o sport, tělo a jeho fungování, připojte se k nám a zjistěte v čem vám může být metoda Fit Pain Free prospěšná. Přihlaste se ještě dnes!

Nová cesta jak pomoci svým svěřencům a klientům
Fit Pain Free je poměrně nová metoda, tedy alespoň v České Republice. Základy metody k nám přišly z USA. V Evropě ji propaguje zkušená lektorka PaedDr. Hana Toufarová, na jejím vývoji se spolu s ní podílí i Češka žijící v USA Líba Plačková, která byla dlouhou dobu kondiční trenérkou amerických sportovních hvězd.

O Fit Pain Free
Metoda se zaměřuje na jednotlivé svaly, které díky jednoduchým cvikům naposilujete tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly, ani klouby a nic nás pak nebolí. Vhodný je pro děti i dospělé. U dětí díky cvikům nastavíte správné pohybové stereotypy – přesně to, po čem volají doktoři, u kterých dnes většina populace končí s bolestmi zad, kloubů, apod.

Registrujte se a získejte vstup zdarma
Zní to až moc jednoduše? Připojte se k nám na online webinář a přesvědčte se sami. Zodpovíme všechny vaše dotazy, vysvětlíme si, jak celá metoda funguje a jakým způsobem ji můžete využít při své práci s klienty a svěřenci. Stačí se zaregistrovat a v úterý 9. 6. v 19:30 se k nám ZDARMA připojit.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account