Narodila se 12. dubna v Praze. Je podnikatelkou, moderátorkou TV Barrandov – cvičitelkou aerobiku. Vystudovala FTVS UK,obr učitelka tělesné výchovy a biologie. Osmnáct let dělala moderní gymnastiku, ale žádný větší úspěch nepřicházel. Ve dvaceti se vdala za Ivana Šípka,za nedlouho se jí narodil syn Michal.

V roce 1992 náhodou v televizi zahlédla první kroky sportovního aerobiku ,,Láska na první pohled”! V té době už pracovala ve fitness centru.Každou volnou chvíli kdy měla čas tak trénovala. Koupila si dres, bílou mašli do vlasů a vyrazila na první mistrovství. Právě její první mistrovství vyhrála na plné čáře. Pak to šlo jak po másle, ozvaly se televize, časopisy,setkání se známými lidmi, tak ji její manžel trénovat.

Jako třešnička na dortu přišlo světové prvenství v Sydney roku 1997. Začala natáčet různé videokazety. 16.4.2004 se jí narodila dcera Adéla. Je dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobiku, vicemistryně světa ve fitness týmech kategorie step, trojnásobná vítězka ankety Instruktor roku, trenérka juniorských a seniorských mistrů Evropy, majitelka a zakladatelka Fitness clubu Olgy Šípkové.

Olga Šípková & Marek Dědík – StarDance VIII
 

Sebekoučink je dostat ze sebe sebereflexi, jedná se o sebeuvědomění

 

Olga si sedne – chce si odpovědět na otázky

 

— zavře se do pokoje, odpovídá na otázky písemně – sama hledá odpověď, proč je nespokojená – dělá to písemně, aby to viděla – sama hledá odpověď a v momentu, když si uvědomí, kde je problém, tak se vytříbí odpovědi

 

na závěr musí vypsat, jaké kroky k tomu může udělat, aby život posunula v té a té oblasti, a pak je nutné být k sobě tvrdý a nimrat se v sobě, kdy to udělám

 
 
 

Plňte si sny o spokojenosti a radosti.

 

 Život máme ve svých rukou.

 

Člověk se nemusí líbit všem.

 

Ostatním ženám dává pozitivní energii, ale sama sobě má problém.

 

 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account