O Radce Třeštíkové a jejích Bábovkách se zde už psalo, včera jsem dočetla její zcela bombovou knihu – Osm. Dlouho jsem nevěděla, proč 8, čeho 8 ?, ale když budete pozorně číst, vše se dozvíte.
Musím se přiznat, že kniha mě bavila od prvních vět. A do poslední chvíle jsem střídala možné pachatele postřelení, aby nakonec vše bylo jinak. Podle mne to je známka dobré detektivky, když do rozuzlení v knize nevíte, “kdo je vrah”.
 
A jakou jsem našla anotaci na netu?

Tak trochu jiný detektivní román od autorky bestselleru Bábovky.

Jednu březnovou sobotu je nalezena postřelená mladá dívka. Michaela zůstává v bezvědomí a policie je při vyšetřování bezradná. Kdo čin spáchal a proč? Snoubenec, nejlepší kamarádka, někdo z rodiny, kde hlídala děti? Vysvětlení nepřichází ani po probuzení z kómatu. Michaela si totiž osudný den nepamatuje. A co víc, nepamatuje si ani poslední rok svého života. Rok, který začal tak nevinně, všem zamíchal životy a skončil pokusem o vraždu.

 
 

Kdo je Radka Třeštíková?

 
 

Radka Třeštíková vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a sedm let působila ve funkci firemního právníka. Žije s manželem fotografem Tomášem Třeštíkem a mají spolu dvě děti, Elu a Jonatana. S jejími texty se čtenáři mohli seznámit mimo jiné v Elle, Instinktu, Ženě a život či Marie Claire. Její prvotina Dobře mi tak vyšla roku 2014, její třetí román Bábovky se stal bestsellerem roku 2016.

 

Knihu Vám mohu vřele doporučit a k tomu popřeji dobré čtení.

 

Vaše Hudlenka

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account