Praha, 9. října 2019 – Zdraví a pocit spokojenosti spolu velmi úzce souvisí. Nejen, že se ovlivňují vzájemně, díky moderním poznatkům a zkušenostem odborníků je můžeme pozitivně ovlivnit i my sami. S dynamickou dobou posledních desetiletí navíc nabývá na významu otázka ženského (nejen) reprodukčního zdraví.
Ženy jsou dnes nejen matkami, ale také profesionálkami. V koloběhu povinností a záplavě informací z různých zdrojů je stále důležitější mít k dispozici vědecky podložené poznatky a zkušenosti z praxe. Ověřená fakta by také měla být pevným základem pro objektivní zvažování alternativních přístupů.
Právě se záměrem přinést kvalitní informace vznikl seminář Zdravá a šťastná, který poprvé proběhne v úterý 12. listopadu 2019 od 16:30 v galerii kavárny Louvre v Praze. „Toto setkání přináší jedinečnou příležitost získat rady a doporučení těch nejpovolanějších. Na jednom pódiu se sejdou přední lékaři v oblasti ženského zdraví, kteří se podělí o své zkušenosti z dlouholeté praxe. Poradí, co opravdu funguje v oblasti ženského zdraví a krásy a osvětlí nejčastější mýty a omyly. Nejen formou přednášek, ale také otevřené diskuse, aby se každá žena mohla ptát na to, co ji zajímá nejvíce,“ doplňuje Hana Trková ze společnosti Medibay, která provozuje projekty HPV College Fórum antikoncepce. Tyto edukační platformy pod záštitou České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP se na organizaci semináře podílejí.
Se svou přednáškou vystoupí a celou akci moderuje sexuoložka a odbornice na partnerské vztahy doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková CSc. (Sexuologický ústavu Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy).
Dále na semináři vystoupí:
Gynekolog MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D.,
Předseda České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP
Vedoucí lékař Centra gynekologie a primární péče, Brno
 
Onkoložka doc. MUDr. Petra Tesařová, CSc.
Onkologická klinika 1. LF UK a VFN Praha
 
Sexuolog doc. MUDr. Zlatko Pastor, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK FN Motol
 
Dermatolog MUDr. Radek Litvík
Kožní oddělení Fakultní nemocnice Ostrava
 
Gynekolog doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK FN Motol
 
Gynekolog MUDr. Petr Křepelka, Ph. D.
Ústav péče o matku a dítě, Praha
 
Těšit se můžete také na další odborníky a hosty, kteří se s vámi podělí o vlastní zkušenosti.
Sledujte program na www.zenske-zdravi.cz/program
Tematické okruhy semináře
Reprodukční zdraví žen a antikoncepce.Seminář je zaměřen především na téma ochrany a podpory reprodukčního zdraví. Dozvíte se vše potřebné o rizicích sexuálního života a prevenci sexuálně přenosných onemocnění, vhodném výběru antikoncepce a zachování plodnosti.
HPV infekce, rakovina děložního čípku a další související onemocnění.HPV infekce je nejčastější sexuálně přenosná infekce současnosti. Za život se s ní setká 80 % z nás. Gynekologové, kteří mají s HPV onemocněními u žen největší zkušenosti, vysvětlí všechny souvislosti ohledně přenosu HPV, rozvoje HPV onemocnění, včasné léčby a očkování.
Onkologická prevence.Otevřeme téma ženských onkologických onemocnění a poradíme, jak se jim vyhnout nebo je včas rozpoznat a efektivně řešit. 
Krásná pleť a zdravé tělo.Odborníci z řad dermatologů poradí prověřené kroky k získání a udržení krásné a zdravé pleti. Specialisté na výživu vás poté provedou labyrintem mnohých výživových doporučení a prozradí co opravdu funguje a co je pouhý marketingový trik. 
Partnerské vztahy.Na závěr se přední sexuologové podělí o tajemství přitažlivosti a šťastných vztahů.
Odměna za účast
Do tvorby programu se mohou zapojit také návštěvnice semináře. Dotazy k tématům, které vás zajímají, můžete psát na in**@me*****.cz. Pro 50 vylosovaných je připravena odměna v podobě knihy Laury Janáčkové.
Dárky pro všechny účastnice v celkové hodnotě 1500 Kč věnovali partneři akce, kterými jsou společnosti působící v oblasti životního stylu:

    Roční předplatné nového časopisu ŽENSKÉ ZDRAVÍ věnuje společnost MEDIBAY, která se zabývá poskytováním ověřených informací z medicíny laické i odborné veřejnosti.  
    Přípravky k péči o pleť věnuje AVÈNE, francouzská značka kosmetiky s termální vodou pro citlivou pleť. 
    Potravinový doplněk Captafer, který přispívá ke vstřebávání železa z potravy, věnuje NORDIC PHARMA.  
    Neomezený přístup ke stovkám video lekcí pro zdraví, krásu a sebevědomí věnuje portál GYMBEE.CZ

Vstupenky na seminář zakoupíte za 290 Kč na GoOut.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account