Síla prosadit se, za každou cenu. Je jasno ve všem, v čem jasno má být. Tvrdohlavost, kterou bychom si mohli v jiných částech roku (nebo lunárních obdobích) závidět. Nebo naopak. Pozor na to, abyste v tuto chvíli pod vlivem vyhrocených emocí něco nepokazili. Ale to už asi tušíte, kde by takové slabiny mohly být – mě tu vychází v oblastech, kde „už meleme z posledního“, tam je velké riziko svárů a špatného odhadu budoucnosti. Tak snad tam pozor. Jinak se na tento úplněk pojďme podívat pozitivně a sice tak, abychom tu energii „nového aktivního já“ pořádně využili. Jsou tu nabídky, je tu moudrost…. To dává naději i těm svárlivým a uspěchaným situacím, že budou přece jen někde na poslední chvíli požáry uhašeny a přidána dobrá rada navrch. Všechno může dobře dopadnout výjimkou jsou snad jen náročnější situace, kde čekáte, že se odhalí nějaká nepravost, zloděj, křivárna – tak tam se tak může stát a dopady bolí.
Ostatně ty těžké a dlouho trvající únavné situace budou v každém případě nyní víc vidět – a budou víc tížit, ač si myslím, že spíš než, že náš položí, se stane to, že se v nich konečně uděje něco úlevného a dojdeme v nich do cíle. Ukáže se, že to těžké je tak či onak už za námi.
Zkuste nepřehlížet hlavně záležitosti, které se vám budou v tento čas nabízet k ukončení. K rozhodnutí. Kde bude očekáváno vaše rozhodnutí, nad kterým jste delší dobu uvažovali a najednou tu je přesně ten samý návrh od protistrany, najednou se to tak hodí – a pro vás to znamená úlevu, cítíte v tom všem souznění, pravou chvíli. Tam můžete v tento čas vyřešit i zdánlivě nemožné a je tu i přesah do jiných oblastí života, které díky tomu dojdou také k úlevě. Role moudrého rádce se ukazuje v roli osudu, takže je možné, že v tento čas potkáte někoho, kdo vám dobře poradí, že sami někomu pozitivně ovlivníte osud nebo jen to, že vám půjde maximálně od ruky záměr starat se konečně jen sami o sebe, udělat něco moudrého, nového, prospívajícího. Čas přeje změnám, proměnám – z tlejícího listí se stává krása. Ze zátěže výhoda. Ten proces může mít mnoho podob a může v tom svém finále zatěžovat, takže pozor na přetížení nervové nebo bolavou hlavu, ač si myslím, že cokoliv se takto do zátěže vyvrbí, nakonec bude stát i za tu bolavou hlavu, protože konečně se to vyřešilo.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account