Vyvinula jste velmi jednoduché, pro uživatele komfortní provedení Priessnitzova obkladu, resp. zábalu. Víme také, že velkou pochvalu jste za ně sklidila tak říkajíc přímo od zdroje, od hlavního lékaře Priessnitzových lázní.
Jak se Vám to podařilo? Úplně na začátku mého příběhu stála moje malá dcera Natálka. Na mateřské dovolené mi dětská lékařka doporučila na nachlazení Natálky použít zábal na hrudník, tzv. Priessnitze. Víme, že tento zábal tvoří obvykle mokrá plena, igelit či něco nepropustného a ručník. Zábal jsem Natálce pečlivě připravila, ale nedržel na svém místě, stále jí padal. V jednu chvíli mě napadlo, že by se tyto tři vrstvy daly spojit do jedné. Načrtla jsem si možný tvar zábalu na papír, kamarádka švadlenka mi jej ušila dle mých představ, i s připevněním zábalu pomocí suchého zipu. A podařilo se. Tak vznikl můj vlastní výrobek; zábal či chcete-li obklad, který přináší uživateli komfortní využití tradiční léčebné metody Vincence Priessnitze.
 
A jako správnou maminku vás určitě napadlo nabídnut „moderního Priessnitze“ i jiným, že? Máte pravdu. Z původního Priessnitzova zábalu na dětský hrudníček vznikla postupně škála univerzálních zábalů pro děti a dospělé, i na další části těla – na krk, kolena, lýtka a lokty. A novinkami jsou zábaly na karpály a zápěstí, bačkory a také čelenka na bolest hlavy, kterou oceňují nejvíc ženy trpící migrénami. Samozřejmě jsem na svůj výrobek získala certifikát Státního zdravotního ústavu, který garantuje, že použité materiály jsou zdravotně nezávadné.
více informací o našich zábalech naleznete na www.mamavis.cz a všechny dobré lékárny ČR

Priessnitzovy zábaly Mamavis můžete již dnes koupit ve vaší lékarně.zábal na karpály
Zábal si do druhého dne vyzvedněte

Vyšli jsme v lékárenském časopise Trendy a zdraví, celý článek zde

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account