Aukce s přidanou hodnotou: Pomáháme zvířatům v nouzi přes online platformu

 

 

Při práci je vždy má kočka v mé blízkosti. Věřím, že útulková zvířata, mají větší cit pro větší oddanost za to, že dostali šanci na lepší život. Tedy alespoň na těch které znám to vidím.-)

Je to již rok, co jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že chci pomáhat nejen dětem, ale i zvířatům, především psím a kočičím mazlíčkům. Sama vlastním útulkovou kočičku jménem „Cuky“, kterou jsem si pořídila na popud stresu, že se nám nedaří počít miminko. Ano, čtete správně.-) Jedna z mých kamarádek, mi řekla, že je třeba se odprostit od té myšlenky: „Teď hned chci dítě“, od toho stresu, že to opět nedopadlo, tak mi řekla, že si sama pořídila kočičku. Co vám bud povídat. Proto jsme zašli do útulku a vybrali si kotě, které bylo tak zvláštně klidné a mělo výraz, že mu to je vlastně jedno, jestli si ho vezmeme, nebo ne. Bohužel opak byl pravdou, z roztomilého, mírumilovného koťátka byl, rebel a torpédo v jednom. První dny s malým kotětem jsou opravdu mazec.-). Ale světe div se, já zapomněla na všechny stresy s početím a do 2 měsíců, kdy mi z malého kotěte raubíře div nevstávaly vlasy hrůzou, jsem opravdu otěhotněla.-) Takže, něco na tom bude.

Ale zpět k pomoci chlupáčům. Jelikož jsem tedy měla útulkovou kočičku a doma spoustu nepotřebných věcí, chtěla jsem vymyslet něco, jak útulkové chlupáče a nepotřebné věci skloubit. Založit Facebookové Aukce byla tedy maličkost a skvělá volba. Vytvořila jsem si logo, projekt jsem hodila na papír a zavolala jsem tehdy ředitelce nadačního fondu Pes v nouzi, paní Evičce Šteklové a sjednala si schůzku.
Novým nápadem, jak propojit každý měsíc, můj nový portál s názvem „Dvacka pro chlupáče“ – mým mottem bylo: „I dvacet korun dokáže naplnit mističku denně pejskovi v útulku jednou konzervičkou“ a mé aukce měli začít na počáteční ceně vyvolávací 20,-Kč za jednu věc  a propojit portál nadačního fondu Pes v Nouzi, byla ředitelka fondu natolik nadšená, že se rozhodla mi dát šanci a zkusit to. Nyní formou aukcí spolupracujeme již více jak 1 rok a aukce se staly i mezi ostatními útulky velice oblíbenou formou, jak si pro své útulky obstarat finance. S paní Evičkou Šteklovou nyní spolupracujeme i na dalších projektech pomoci jejímu Nadačnímu fondu Pes v nouzi, o těch již brzy také uslyšíte.

Postupně jsem oslovila spoustu známých, firem a dalších skvělých lidí, včetně mé rodiny a nejbližších, aby i oni, pokud mají doma věci, které nevyužijí a vědí, že by mohli ještě udělat radost druhým, je poslali na naše aukce přímo mě a já je na portálu „Dvacky“ vydražím a korunky jdou přímo na transparentní účet nadačního fondu Pes v Nouzi.

Pokud i vy se chcete zapojit do této báječné aukce a máte doma nepotřebné věci, které naopak mohou druhým udělat radost a hlavně pomoci útulkovým pejskům z celé republiky (každý měsíc dražíme pro jiný útulek). Napište mi do zprávy nebo můžete přímo navštívit naše stránky a současnou aukci, která je nyní věnována dětem. Aukce hraček, které pomáhají pejskům. Aktuální aukce ZDE
Děkuji všem, kterým pomoc týraným a opuštěným pejskům v útulcích není lhostejná. S láskou Ivana Tremlová

 

Zdroj: Ivana Tremlová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account