“PŘIJETÍ OMEZENÍ JE PRVNÍM KROKEM K TRANSCENDENCI.”
Tohle je jedna z bran Human designu (pokud nevíte, co to ten Human design je, tak kuk sem https://www.myjsmetvurci.cz/human-design-2/o-human-designu/), která disponuje velmi silnou formátující energií.
Pokud je někdo zrozen s touto energií ve své mapě, ve svém energetickém a genetickém nastavení, pak většinou v Životě velmi často zažívá pocit, že je někým či něčím omezován.

Dnes jsem tuto bránu vybrala pro dnešní zamyš-Lenku z toho důvodu, že jednak tuto bránu mám (dokonce v jižním uzlu, což znamená, že to byla energie, která mě do měla do necelých 40 let silně provázet, což můžu jen potvrdit), ale taky proto, že tady máme zimu a s ní vždy nějaké omezení přichází.

Zima je archetypálně spojena se Smrtí a následným znovuzrozením. Navíc se nám blíží Zimní Slunovrat, což letos bude opravdu silné a transformativní postavení planet, které nás připraví na témata, které přijdou zejména příští rok.
V zimě se vždy něco chýlí ke konci. Něco se uzavírá, čistí, dokončuje a stahuje se do sebe, aby nechalo umřít to, co už neslouží a co už déle ve svém Životě nechceme.
Zimní energie a zejména pak restart naší DNA s opravdovým Novým rokem podle planet 22. ledna 2020.
Než ale tento Nový rok nastane i v našich Tělech a v našem vědomí, budeme muset projít i touto branou omezení, abychom mohli opravdu odložit to staré a nepotřebné. A tento čas nastane v pátek 17. ledna 2020.
Abychom se mohli poučit z letošního roku, v klidu a míru ho uzavřít, ponaučit se z něj a nastartovat tak hlubokou vnitřní transformaci v souladu s proměnou lidstva, budeme se potřebovat dovnitř do sebe a do toho, co opravdu od Života chceme a co už ne.
Bilancování je zde. Nespěchejte na nějaké závěry a záměry, dejte si čas opravdu do ledna a nechte na sebe působit sílu planet a vesmírných neutrin, aby vám pomohly odložit vše bolavé a nepotřebné a daly vám sílu být sami sebou a zažít to nejúžasnější dobrodružství tohoto Života.
Připraveni na transcendentální transformaci? 🙂
Těším se na vaše komentáře k tomu, jak vnímáte energie těchto dní. Protože ty tématy jsou opravdu silné.
Ať je síla s vámi, milí Tvůrci! <3
S Láskou Lenka
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account