Drahé Ženy s.r.o, maminky, kamarádky, blogerky či podnikatelky. Nastal další den s velkým”D”! Dovolte mi Vám všem představit mou již 3 knihu (již né kuchařku) s velmi zajímavým názvem, a to knihu:

“MILIONOVÝ RODIČ”

A proč byste si měli knihu koupit? A proč je kniha zajímavá?


1. Jedná se o pracovní motivační knihu – která Vás provede světem online, V jedné knize najdete více jak 15 let nasbíraných zkušeností z oblasti obchodu, marketingu a reklamy.  Tato kniha Vám ukáže V ČEM SE REALIZOVAT, JAK A KDE začít propagovat své výrobky, služby nebo svou vlastní osobu. Odhalí, kde všude se bez investic do reklamy schovávají Vaši zákazníci, a jak, a kde si vytvořit svou online prezentaci. Kniha je věnovaná všem odhodlaným, tvořivým a především podnikavým maminkám nejen na rodičovské dovolené, začínajícím živnostníkům či řemeslníkům, ale také všem, které láká propagovat se v online světě a nevědí kde začít. Na své si přijdou i ti co již podnikají, knoha jim může a odohalí i další nástroje, o kterých třeba ještě nevědí. Zdokonalováním a osvojením si zde uvedených doporučení, Vás postupně nasměruje k tomu, být finančně nezávislými.
 
2. Tato kniha vznikala více jak 4 roky, a je plná skvělých návodů, praktických a odzkoušených rad sbíraných ze světa online po dobu více jak 15 let. Kniha obsahuje mé vlastní a odzkoušené zkušeností.

3. Navíc, jelikož je to pracovní kniha, obsahuje i motivační diář – pro plnění vašich snů a přání, a plnění si pracovních plánů!.

A jelikož bych to nebyla já, a jelikož Vám chci vždy dát jen to nejlepší, a chci vždy spolupracovat jen s těmi nejlepšími, do svého teamu jsem přivzala skvělou maminku, blogerku a právničku Alenku Chramostovou, která vytvořila k mé knize i doplňující Ebook s neméně zajímavým názvem “Zodpovědný podnikavý rodič”, která poukazuje na veškeré právní otázky, pro maminky a začínající podnikatele, které zjišťovala přímo na samotných úředech.
 

A o čem vlastně jednotivé knihy jsou? A co vám knihy jejich zakoupení do života dají? A proč byste je měli mít? To vše se dozvíte na naší webové stránce, navíc na konci naší webové stránky si můžete stáhnout také formulář pro určení v čem byste mohla podnikat ZDARMA a najdete zde i ukázky ZDARMA z našich knih.
www.milionovyrodic.cz

Máme i svou Facebook stránku, kde nás můžete sledovat, a kde pro Vás máme připraveny skvělé motivační články.
Kniha je nyní v předprodeji, a to v omezeném množství přímo s mým podpisem a motivačním citátem. Ke konci měsíce již bude k mání i u všech knihkupců. Ebook můžete stahovat ihned!
Děkuji Vám všem přátelé za ohromnou podporu po mé spisovatelské cestě a věřím, že tato kniha se již brzy stane jednou z nejvíce motivačních knih věnovaných především maminkám a všem podnikavým a tvořivým lidem, jako jste všechny ženy tady.
S láskou Ivana Tremlová
A děkuji také parterovi mé tištěné knihy skvělé kamarádky, člověka a spřízněné duši Pavlínce Nové za Rodinný ráj, díky které je nyní knihy již v tiskárně a již brzy bude pomáhat mnohým z Vás.
 
http://www.milionovyrodic.cz/domains/milionovyrodic.cz/
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account