Je čtvrtek, po dlouhé době jsem se potkala s kamarádkou, na masáži. Masírovala jsem ji a mezitím jsme povídaly.
Povídaly jsme o životě, o situaci, kterou teď cítím, jak ze všeho ven co dál. Manžel, rodina, děti, člověk má vše, ale zároveň ,,Nic“ Rodina zjistila, že chci koláčky péct naplno, snažím se s tím málo, dělat lidem radost, naplňovat tím, co mě baví a co by mohlo vyjít.Ale když není podpora, najednou se vytratila, co s tím. Slova, jako, až se to rozjede, pomůžu, není to pro mě přínosem a myslím, že to není dobrý přístup.Vím že se bojí o finance, ale když se nic nezkusí, tak to nevím.Já projektu věřím, pevně věřím, jsou i lidi okolo mě, kteří tomu věří, tak proč ne vlastní nejbližší rodina.Je mi z toho úzko, nevím jak přesvědčit. Kamarádka mi dala přečíst  článek, kterým jsem si uvědomila ostatní sounáležitosti, které jsem předtím neviděla, a co, půjdu dál. Chci svůj sen a udělám pro to, vše, co bude v mých silách.
Cituji článek :
V ženském světě rozhodují emoce. Proto není spokojenost bez lásky a lásky bez spokojenosti. Má pro co/koho žít,proč po ráně vstát a za čím jít. Je li sama platí: Kolik lásky má pro sebe, tolik jí dostává.Je li ve vztahu, platí Kolik lásky dává druhému a tato láska se ji nevrací, tolikrát si vnitřně ubližuje.Ženy dokážou povzbudit, motivovat, podporovat, jsou trpělivé.Koneckonců, mají to v mateřských genech. Potřebují však být spokojené.Necítí-li lásku, spokojenost ve vztahu,snaží se nalézt si jiný, kde se jim nějaká láska vrací,anebo se uzavřou do samoty, protože pro sebe si dostatek lásky časem znovu umějí vyrobit.Ženy jsou přirozené zahradnice a hospodářky. Umějí pěstovat i vytrvat.Ale donekonečna nemarní čas. Jednoho dne přestanou dávat energii tam, kde se jim to nevyplatí.Bez spojených nádob spokojenosti a lásky nechtějí žít.
Děkuji za tento článek, člověk má vnímat i jinak. Celý život je o hospodaření s energií.Jsme -li sami, můžeme si energii vyrobit.SAMI SOBĚ můžeme adresovat povzbuzení, motivaci,podporu.Co si dáváme, to máme…
Co tím chci říct? Snažit se nestratit nit v partnerském světě, v rodině, ale pokud je to opjetované z jedné strany, zkusit zjistit proč. Když to nejde, když člověk, žena necítí po opětovném úsilí, Nic, jít dál.-) Jdu a půjdu a svým snem, snad časem, někoho přesvědčím, že tomu je dobře. Protože rodinu miluju.
Krásnou sobotu Všem:-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account