Melanie a Mariana jsou už od střední školy dvě nejlepší kamarádky. Melanie střídá chlapy jako ponožky, až nakonec zakotví u vdovce s dítětem. Osud tomu tak někdy chce, že s vdovcem Jankem skončí nakonec Mariana. Bohužel, šťastný život těchto tří nemá dlouhého trvání, Janek umírá za tragických okolností a Mariana zůstává s desetiletým Petříkem sama. Psychicky je na tom velice špatně, Jankovu smrt si klade tak trochu za vinu, nachází se v bludném kruhu. Z nejtěžšího období Marianě pomůže její bývalá láska, svérázný, ale obětavý advokát Milan. Ten začne pátrat v minulosti jejího zemřelého manžela, neboť tuší, že právě tam nalezne odpovědi na palčivé otázky, které Marianě nedají spát. Pravda, která vypluje napovrch, není nijak příjemná a vzpamatovávat se z ní budou všichni pozůstalí…
Vlastní pocit z četby: Poněkud slabší psychologický román, ale chtěla bych vyzdvihnout dobře vykreslený přerod z veselé ženy na labilní bytost, která začíná šílet. Lze doporučit jako oddechové čtení, od kterého zas až tolik neočekáváme.
Technické poznámky: Kniha byla vydána v roce 2019 nakladatelstvím Moba. Celkem má 142 stran. Napsala Naďa Horáková. ISBN 80-85799-80-4.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account