Pavlu Ulmannovou znám více jak deset let. Na první pohled mě zaujala svoji vstřícností, teplou dlaní a pevným stiskem. Dívala se mi přímo do očí a na její tváři byl úsměv, který se mi navždy vtiskl do paměti, stejně jako její nádherná vůně.
Jelikož je velice aktivní a skromná žena plná lásky k lidem, rodině, zvířatům a přírodě, rozhodla jsem se udělat s ní rozhovor, protože si ho zaslouží.
Pavli, popiš prosím sebe a svoji práci, kde bydlíš a v čem spočívá nabídka tvých služeb. Děláš více home office nebo jsi pořád v terénu. Proč ses rozhodla pro parfémy? 
Jsem vlastně taková ta šedá kancelářská myška – účetní, která zjistila, že práce s lidmi ji mnohem více naplňuje než práce s papíry. Spolupracuji s českou firmou Essens, jedná se o kvalitní prodejní systém a jsem jednou z mnoha distributorů. Troufám si říct, že spolupráce s touto firmou mě natolik pohltila, že hrdě říkám, že “Essens je můj životní styl.”
Bydlím ve městě Paskov v rodinném domě, což jsem od mala toužila mít.Moje práce je nejen nabídka kvalitních produktů, hlavně parfémů, ale i nechemických doplňků stravy a kosmetiky bez parabenů a další chemie. Více než doma u počítače jsem mezi lidmi v terénu, a to mě baví a naplňuje. A proč firma Essens? Jasná volba – nabídka spolupráce s českou firmou a kvalitními produkty za skvělé ceny (hlavně parfémy) mě prostě okouzlila.

Jak si dobíjíš energii a jaké jsou tvoje koníčky? Jak trávíš víkendy?

 Energii dobíjím zásadně v přírodě – chodím se psem a dcerou na procházky, jezdíme do Jeseníků ke koním a trávíme tam s dcerou téměř veškeré víkendy. Krása přírody, čerstvý vzduch a magická energie koní je prostě to pravé pro mé já…

Vždy, když tě vidím, jsi veselá a usměvavá, je to tím, že jsi šťastná a naplňuje tě vše, co děláš? 
Ano, i já mám spoustu trápení, ať malých, či velkých, ale to nikoho nezajímá. Usmívám se téměř za všech okolností, není třeba se na lidi mračit, vždyť život je krásný a budeme-li přistupovat ke všemu pozitivně, “nakazíme” lidi kolem sebe a úsměv je také dárek a lék…Jak vypadá tvůj běžný den?
Můj klasický pracovní den začíná kolem 6 ráno, to si vždy otevřu okno a procvičím své tělo krátkou protahovací jógou, pak se postarám a nakrmím, napojím všechny naše zvířecí miláčky a jdu si udělat zdravou kávu s něčím malým k snídani. S tím zasedám k počítači, rozplánuji si svůj den, zkontroluji webovky Essens, ať mám přehled, co se v síti děje, udělám objednávky, obešlu lidičky, potvrdím setkání a pak vyrážím do terénu. Pokud nejsem v terénu do tmy, vydám se po návratu z práce s pejskem na procházku a pak se věnuji domácnosti a samozřejmě své dceři a našim zvířatům. Chodívám spát kolem 22-23 hod, dle náročnosti dne.
Tento rok zvládáš v pohodě nebo se tě dotkly také nějaké zákazy? Máš děti školou povinné? Pokud ano, jak zvládáš hlídání a práci zároveň?
Samozřejmě jako každého se mě dotkly letošní události…ale je třeba se přizpůsobit a zachovat si svůj optimismus a sílu a víru, že se vše v dobré obrátí…Ano, mám dceru 13 let, je to náročnější, ale zvládáme…všichni musí…takže si nestěžujeme a děláme, co je třeba…
Těšíš se na Vánoce? Užíváš si světýlek a vánočního zdobení?
Ano, moc. Vánoce jsou pro mě časem obdarování svých blízkých a přátel, potkávaní se, dlouhých zimních procházek, vůně cukroví, čas svíček, pohádek, krásných přání a malých zázraků…velmi rada dělám lidem radost a rozdávám dárky… Miluji vánoční zdobení, světýlka, svíčky…

Máš nějaká přání a sny, které si chceš splnit? Je něco, co bys chtěla vzkázat čtenářům?
Mým přáním je, ať se vše v dobré obrátí, ať jsou všichni dobří lidé zdraví a šťastní, ať je to jako v pohádce, že “Dobro vždy nad Zlem zvítězí” – tomu chci věřit a takto žít…s úctou a láskou ke všemu živému, s respektem, ale zároveň svou hrdostí a svou pravou já.
A přeji všem, nechť si plní své sny, ať jim překážky nezabrání vzdát se před cílem…ať jsou stále jako malé holčičky a kluci, co měli hlavu v oblacích a věřili svým přáním…a šli za nimi…
Přeji všem kouzelné, vesele a barevné Vánoce plné lásky a smíchu a štěstí, pocitu naplnění se svými blízkými a splnění všech přání… 
 

Děkuji za krásný rozhovor, i tobě a rodince přeji krásné prožití letošních Vánoc, hlavně ve zdravíčku, štěstí a radosti. Ať se ti i nadále daří a jsi pořád tak usměvavá a plná optimismu, jako do teď. 

 
P.S. Každý hledáme pro sebe a své blízké jen to nejlepší.  Tyto parfémy, dekorativní, bytovou kosmetiku a výrobky pro podporu zdraví od Essens používám celé roky i já a má rodina a přátelé a nenechám na ně dopustit. Kdo bude mít zájem o více info, pište mi do zprávy nebo se podívejte na info o firmě https://www.essens.cz/essens.php, registrace je zde https://www.essens.cz/registration.php do čísla sponzora můžete uvést mé číslo 10000025. U registrace máte všechny věci mnohem levněji. Parfémy jsou 50 ml (pánské i dámské), vydrží díky parfemaci 20% vonět na kůži i po osprchování, velký výběr různých vůní, vzorky stojí 1 ks 10 Kč. Michaela
 
 
Blogerka Michaella ve spolupráci s Pavlou Ulmannovou ze dne 8. 12. 2020 pro onlinepokec.cz
Obrázky jsou originální. Použity jsou se svolením autorky. Další zdroj 2 fotek (pixabay)

 
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account