Hubnutí je věčné téma pro tisíce žen (i mužů). Ne všichni z nás mají to štěstí, že jejich postava je dokonale štíhlá, mnohem častěji nás tu a tam “zdobí” nějaký ten tukový polštářek. Existuje množství diet a návodů, jak zhubnout. No nic z toho vám nepomůže, pokud vám bude chybět jedna důležitá věc – a tou je motivace. Tak jak se tedy motivovat při hubnutí?
Jaké to bude?
Jednou z velmi silných motivačních technik při hubnutí je představit si, jak budete vypadat, cítit se a co budete dělat, když budete mít postavu svých snů. Představte si to do detailů. Jak bude vypadat váš den jako štíhlé osoby? Jaké oblečení budete nosit? Kam budete chodit?
Jako pomůcku si můžete koupit nějaké sexy kabelku, šaty, které si s nynější postavou nedovolíte obléci, ale když zhubnete, budete se do nich moci obléknout a předvést se v nich (i kdyby jen před zrcadlem).
Hubnutí spolu

Velkou pomocí a zároveň motivací při hubnutí může být i kamarádka na hubnutí, případně hubnutí spolu s partnerem. Ve dvojici se hodně věcí lépe zvládá. V kritických chvílích vás váš “hubnoucí” partner či kamarádka podrží, budete se navzájem táhnout dopředu a povzbuzovat. Netřeba připomínat, že takové hubnutí bývá i mnohem zábavnější. Pokud nemáte “po ruce” nikoho skutečného, ​​kdo by s vámi chtěl hubnout, možností je najít si alespoň virtuálního partnera na hubnutí. Na nejednom internetovém diskusním fóru najdete ženy, které se společně snaží hubnout, podporují se, dělí se o své úspěchy i selhání.

Odměňte se!

Každý, i ten nejmenší úspěch v hubnutí byste měli oslavit a patřičně se za něj odměnit. Pokud cítíte, že kalhoty jsou vám volnější, že opasek si musíte utáhnout více než před týdnem a předtím obtáhnutá halenka na vás jaksi visí, odměňte se novým oblečením nebo jinou drobností, která vám udělá radost. Takové odměny vás budou držet na cestě k vytoužené postavě.
Dobrý hubnoucí program

Důležité pro úspěšné hubnutí je také mít dobrý hubnoucí program. Nevrhejte se bezhlavě na nějakou drastickou dietu, ale raději zvolte nějaký racionální způsob hubnutí, při kterém nebude chybět ani pravidelný pohyb. Stojí za to nechat si poradit i od profesionálního trenéra, který vám může poradit vhodné cviky pro vás.
Tip: dobré výsledky mám s proteinovou dietou
Díky správně zvolenému stravovacímu i cvičebnímu programu bude pro vás hubnutí efektivnější a snadněji při něm dokážete vydržet. Motivace je při hubnutí skutečně velmi důležitá. Abyste ji neztráceli, zkuste si pomoci i mými tipy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account