3878

Není tak osobní, jak byste si mohli myslet. Nebo možné lépe napsat soukromý. Zasáhne totiž všechny Vaše vztahy a všechny Vaše vazby a to i přesto, že ty změny provádíte v sobě. Buďte připraveni. Nežijeme ve vakuu, každá změna bude mít tzv. „butterfly effect“ (motýlí efekt) – tedy i malá změna bude mít své důsledky, někdy i velké. Samozřejmě, vůbec to nemusí znamenat nic negativního! To je potřeba si říci, nemějte ze změn špatné pocity.
(Klidně se vraťte k mému staršímu článku o změnách, lidé se jich bojí, tak si k tomu řekněme více.)
Proto i když říkáme, že se jedná o osobní rozvoj, týká se to celého Vašeho vnějšího světa a není od věci, položit si dvě otázky:

Jste připraveni na změnu svého okolí?
Jaké pocity Vám ta představa přináší?

Pokud sami sobě odpovíte, že ty pocity, které ta představa přináší, jsou strach nebo obava. Věřte, že jste zatím jen nezískali jistotu být motýlem, který změní svět. A i ten malinký motýl dokáže velké věci. Motýlí mávnutí křídel klidně způsobí na druhé straně zeměkoule vítr, který přinese mraky a déšť suché půdě. Věci se dají do pohybu. Na negativní pocity není čas.

Přece se mění pořád a všechno
Kolik změn ve svém životě už jste překonali a zvládli? Přece všechny. Jste dál, tyto události jsou za Vámi a Vy jste tu. Všechny tyto důsledky k životu patří. Je to přirozený řád věcí, proto není důvod k obavám. A musím se sama přiznat, že to je jedna z těch nejlepších věcí, která na vlastním růstu je, i když se změní třeba vše kolem Vás.

    • Získáte nadhled.

 

    • Vše, co se změní Vám bude hrát do karet.

 

    • Život Vás začne příjemně překvapovat.

 

    • Budete si volit svoje zážitky a prožitky a přesto bude stále tolik dalších překvapení.

 

    Nebudete se bát volit a dělat rozhodnutí nebo si říkat o to, co právě chcete.

A i kdybyste se přece jen zalekli, stejně vše co uděláte, bude v interakci s dalšími událostmi. Nemá smysl se bát nebo s tím bojovat. Je to fakt, měníte svět a je na čase to přijmout. ???? To přece není špatně?
A pokud ho chcete řízeně měnit a plnit si tak svá přání, zrychlete si svůj růst s pomocí Akcelerátoru přání. ????
Vaše Lenka

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account