179

• Důchodci jsou nechutná, krutá a nepřející pakáž.
• Všechny prachy vyžerou oni a my abysme si na důchod spořili…A když vidím v televizi, jak jsou nenažraný a ještě jim to nestačí, zvedá se mi žaludek.
 
• Jejich revírem je Kaufland,jejich tempo je vražedné,jejich protivníci jsou malá písmena, prodavačky a skleroza, duchodci z domova důchodců pořebují na záchod ve dne v noci, jejich úkolem je zdržovat fronty v supermarketu.
• Ty vole, clovek jde pro zas*any rohliky a nez se probere prez ty babky co se zastavej ve prostred ulicky a zacnou kafrat…tak zapomene co chce koupit ………a mohlo by se pokračovat dál. Ty nejvíce urážlivé a sprosté výlevy většinou cenrorové mažou.
Ušlechtilost, úcta a moudrost zatím existují i jinde, než v knížkách. Ale jsou trochu na vymření. Ale aspoň bychom měli mluvit o tom, proč se ze vztahů mladý-starý ztratila ÚCTA. Není to ještě tak dlouho, co se rodičům a prarodičům vykalo. Není to tak dlouho, co se smekala pokrývka hlavy. Není to tak dlouho, co pak učitel byl autoritou, které se těšil, i když už dávno byl na penzi.
 
Hodně mladých tvrdí že důchodci jsou zapšklý, sprostí, neurvalý. Asi se musí přiznat, že když má důchodce plno nemocí, bolesti…asi to nejde stále být pozitivně naladěn. Taky mi vadí když si dvě bábrdlinky stoupnou s vozíky du uličky a začnou brebentit. Jenže oni to nedělají jen staříci ale i jiné generace. Stačí řici s dovolením…a ně sprostě nadávat. 
Jakou hysterii mezi mladými vyvolalo přidání důchodcům 5000,- si asi všichni pamatujeme. Otázky proč se nepřidá mladým, STARÝ UŽ MAJÍ NA FUTRÁL NAŠETŘENO…rozdají to vnoučatů, musíme dřít na jejich důchody…atd. 
Ono je to dnešní rozežraností. Okamžitě mít bydlení, auto, v létě k moři, v zimě do Alp! Jak nemají nejnovější telefon jsou v háji…když na něj nemají – berou si půjčky.
A hlášky…NEJSEM NA SVĚTĚ PROTO ABYCH MAKAL…ty mojí maličkost dostávají do varu. Čili z toho plyne že makat se nechce, natažené ruce k státu…a odstřelit ty staříky a jejich prachy narvat mladým! A to podotýkám že tyto silně zvýrazněné slova nevyřkla osoba jiné kultury. 
Krásný den všem …

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account