Něco jako zakřiknout si štěstí neexistuje. A v tuto chvíli mi to asi nevěříte, protože se to určitě každému z Vás už stalo, že? 😀 Tak se na to blíže podíváme, protože zakřiknutí pro Vás může být jasným signálem toho, že Vaše přání je podbarvené strachem.
 
A teď jsem vlastně nakousla, co zakřiknutí znamená. 🙂 Není to totiž nic jiného, než vyjádření našich vnitřních obav. To přece dává smysl. Co je zakřiknutí:

„Máme strach z toho, že se nám naše štěstí nějak pokazí.“

A ve většině případů nám minimálně hlavou proběhne jak by se nám to dobré, co se nám děje, a nebo co přivoláváme, vlastně pokazit mohlo…
 

Síla staré negativity
Ode mě už víte, že tím, že jsme do teď mysleli negativně a teď teprve začínáme myslet pozitivně, tak stále mají negativní myšlenky větší sílu, než ty pozitivní, které nejsou tak vycvičené, které nejsou ještě úplně odblokované a zbavené strachu. Toho se nebojte! 🙂 Hlavou nám denně proběhne více než 60.000 myšlenek a nemůžeme kontrolovat všechny. Ani to není náš cíl. Naším cílem je, aby většina byla pozitivních a tak celkový pocit byl štěstí a radost. (Vždy sledujte své pocity.)
 
Proto, když myslíte na to, že něco zakřiknete, tak myslete také na to, že je to impuls k zamyšlení a je třeba se v tuto chvíli ptát:

„Proč se bojím, že se stane (to a to)…?“

 

Kde je příčina?
Přemýšlejte o tom, jděte do hloubky. Když najdete příčinu toho, proč si myslíte – byť jen trošililinku, že se nepodaří to, co si přejete, tak máte jedinečnou příležitost nad tím popřemýšlet a této příčiny se zbavit. A Vy se jí zbavte!!! Tohle jsou ty vnitřní bloky, kvůli kterým se Vám nedaří splnit si své sny.
 
Zakřiknutí tedy dobře znáte a je to něco, s čím od teď můžete vesele pracovat. A to tak, aby to bylo ku Vašemu prospěchu a štěstí jste už dál nikdy nezakřikovali. Když totiž vyřešíte to, co Vás trápí, sny se rozběhnou. Pracovat na svých blocích je přesně to podstatné, co vítá Vaše sny ve Vašem životě. 🙂
 
Vím, že dostat se na kobylku blokům je těžké. Vím, že to bývá i velice bolestivé. Můžu Vám přesto slíbit, že to stojí za to! 🙂 A jestli přece jenom budete potřebovat pomoc, tak i já ji pro Vás mám. Je to můj e-book 7 Úkolů pro Váš nový začátek a poslední krásnou recenzi na něj jsem dostala tuto:
„Dobrý den Lenko,
e-book jsem si přečetla najednou a zažila několik AHA momentů. Výhodou pro mne bylo, že jsem si jej vytiskla a četla jako knížku, v níž můžu podrthávat, psát si odkazy, poznámky.
První AHA mi přišlo u kapitolky – televize a úspěšní se nedívají, kdy jsem si uvědomila, jak s tímto souzním, neboť pro mne by mohla být televize jen tak 2x do měsíce. Pak jsem se zarazila a zjistila, že hodně pracuji na počítači, protože je jedním ze zdrojů mé obživy. A zase jeden záblesk, při práci mohu mít puštěnou meditační hudbu taky.
Nápadníček už používám více jak rok a můžu doporučit. Má velikost A5 – sešit. Myslela jsme si, že do něj nebudu vůbec psát a již je z půlky plný nejrůznějších poznámek. Film Tajemství si občas pustím, stejně tak mám tuto knihu na nočním stolku a před spaním ji občas otevřu a zjistím, že je tam odpověď na problém, který řeším.
A úplně nejlepší je žába! To se teď snažím převádět do praxe a dneska jsem jí poprvé snědla natošup. Problém, nechtělo se mi, ale řekla jsem si, že pokud to zase odložím o 5, 10 minut, lepší to nebude a pocit bude horší. Tak jsem do toho šla, vyřešila a opravdu, ten kratinký pocit stál za to, ještě teď si jej dokážu úplně přesně vybavit. Všem doporučuji a přeji dobrou chuť :-).
Moc se mi líbí Váš přístup a fandím Vám.
Krásný den, víkend.
Alena“
 
Nebojte se zakřiknutí, ani svých bloků! Naopak! Snězte tu žábu hned ráno! 😀 Jinými slovy, do toho, co čeho se Vám chce nejméně, to udělejte co nejdříve.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account