173

Než se pustím do samotného vyprávění mého příběhu s touto technikou, pak chci nejprve odpovědět na to, co vlastně OM Chanting je?

OM Chanting je skupinová technika, která využívá transformační síly zvuku ÓM k aktivaci sebeharmonizujícího potenciálu účastníků. Tato technika transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Láska se má sdílet. Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají v místních společenstvích a národech po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi.

Tato praxe podporuje vnitřní klid, jasnost mysli, emoční svobodu a fyzické zdraví. Mnoho lidí zažívá pozitivní posun ve vědomí, díky kterému se pak ve svém životě těší většímu klidu, radosti a lásce. Díky výjimečnému požehnání vytváří OM Chanting vibrační frekvenci, která uvolňuje negativitu, transformuje ji a zaplavuje účastníky pozitivní energií.

Vibrační vlny, které v OM Chantingových kruzích vznikají, se šíří do vzdálenosti 2 kilometrů a vytvářejí tak harmonické, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou. ÓM rezonuje v tělech účastníků i po skončení zpívání v kruhu a oni tak mohou sdílet pozitivní vibrace všude, kam jdou.

A jaký je ten můj příběh?

Před pár lety jsem se seznámila s Ivanou (dnes duchovním jménem Rohini) a díky ní ke mě formou sdílení začali přicházet nové informace. Byla jsem u samotných začátků, kdy začínala jezdit do Ašrámu v Německu a sama jsem byla zvědavá, čemu že se to začíná věnovat. Ivana mi to tehdy dávkovala jemným způsobem a já se v tu chvíli nejvíce nadchla pro – tehdy – OM Healing, jehož sílu jsem chtěla moc zažít na vlastní kůži. Po nějaké době jsme se domluvily, že ten kruh uspořádáme v Příbrami, na silném energetickém místě – na Svaté Hoře.

Když jsem v roce 2013 v Příbrami na Svaté Hoře pomáhala organizovat tehdy ještě OM Healing, byla jsem nervózní a netušila jsem, co se s tím vším spustí a jaká to bude jízda. Zprvu jsem měla chvílemi i pochybnosti, ale ty mě postupem času opouštěli.
Díky tomu prvnímu setkání s touto krásnou technikou jsem kruhy začala pravidelně navštěvovat, mezi tím se tato krásná harmonizující technika přejmenovala na OM Chanting a já si říkala, jak krásné by bylo OM Chanting šířit. Workshop pro organizátory jsem si tak chtěla již delší dobu udělat, ale vždy mě něco zastavilo. Říkala jsem si, že vše je v pořádku a pokud mám vlastní kruhy pořádat, tak to přijde.
A v létě letošního roku jsem se potkala s Janou, kterou jsem znala od vidění…a ta na sobě zapracovala, ušla velký kus cesty a z nenápadné ženy se stala ta žena, která svítí a šíří lásku kolem sebe. Daly jsme si setkání u snídaně, ráno jsme strávily krásným povídáním a já jsem se během toho setkání utvrdila v tom, že ta má touha šířit OM Chanting je velká a že mi nic nebrání v tom udělat ten další krok…
A ano, kdo si počká, ten se dočká….letos v srpnu jsem absolvovala krásný workshop pro organizátory pod vedením Charlotte Vrindavani Dasi. Hned na to jsem si požádala o požehnání k organizování OM Chantingu a trpělivě jsem čekala na tu správnou chvíli. A přišlo, po poměrně krátké době, asi po 3 týdnech, mi přišla e-mailem zpráva s gratulací, že se stávám organizátorem.
Stačilo jen začít nechat věci jen tak volně plynout, bez zbytečného tlačení na to, že něco musí být. Nemusí , ale může, pokud tomu nechám volný průběh.
S pokorou a láskou se těším na ta setkávání nejen při OM Chantingu, ale i v dalších kruzích pro ženy.
Věřím, že se i brzy najdou vhodné prostory pro pravidelné pořádání OM Chantingu. 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account