Tak tohle je výzva. Doreen Virtue v novém konečně i u nás. Postavíme si dnes hezky její nové i staré karty vedle sebe a položíme otázku na letošní ÚNOR.  Jak si s tím poradí karty staré Doreen a karty nové Doreen?
Necháme téma volné, ať karty ukáží, co je v únoru pro někoho z nás důležité, na co bychom měli dát pozor a tak dále. Karty Láska a světlo jsou koncipované na základě křesťanství, Bible a nového nastavení autorky, ve kterém spočívá už téměř třetím rokem. A kartičky Andělské rady jsou ještě z dob, kdy propagovala New Age, ačkoliv v našich končinách to rozdělujeme spíše na „andělské a poandělské období“. Já sama Doreen vnímám jako skvělou autorku i klasických populárních psychologických knih, v nichž lze najít hodně dobré souvislosti použitelné pro běžný život a všední problémy, sem tam ozdobené andělskou a symbolickou tématikou.
Přesto mne nápad položit jednu otázku dvojím kartám, přišlo zajímavé.
Tak co s tím únorem, prosím?
Láska a světlo: Mějte víru, abyste prošli novými dveřmi (Všechno má určenou chvíli a veškeré dění pod nebem svůj čas).
Andělské rady: Ode dneška za rok.
Máme před sebou důležitý rok?
Zdá se mi to, nebo tyhle dvoje karty jsou v dokonalém souladu? První dojem je, že únor nám tedy může přinášet zkušenost, že VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS a mnoho toho, co řešíme, řešit budeme v únoru, nebo co začneme hezky od semínka vytvářet, dojde svého zúročení příští únor 2020. Ode dneška za rok! Jak tajemné a přitom přímočaré sdělení!
Vezměme tedy únor 2019 jako měsíc, ve kterém můžeme pokládat základy všemu, co chceme, aby dlouhodobě rostlo.
Vezměme ho, jako měsíc, v němž odvážně začínáme i nemožné, neuvěřitelné, nebo všechno, nač potřebujeme odvahu. Patrně se nám později, až už třeba na všechnu tu prvotní stydlivost v dané situaci, zapomeneme, ukáže, že letošní únor hrál nenápadnou hlavní roli.
Když se podíváme na oba obrázky: Rámovaná cesta
Oba obrázky na kartách mají jedno společné: orámovanou cestu. V prvním případě je to rovné schodiště do krásné budovy, zámku, ke splněným snům, ten pověstný první odvážný krok k čemukoliv, kdy teprve až za ním, až když ho učiníme, smíme ochutnat ten opojný pocit úspěchu. A na druhé kartě to je anděly orámovaná cesta k andělské dvojici, která k sobě patří. V obou případech je to jasné vedení k něčemu, co je nové, co k nám bytostně patří, co budeme poznávat, co potřebuje čas na uvyknutí, co je něčím druhým do páru a co nám mění život…
A HLAVNĚ: V únoru se mohou dít věci, které BUDOU POTŘEBOVAT ČAS…
Tak nechvátejte, pozvěte na čaj svoji odvahu, strachy i nové životní možnosti, a dejte se s nimi do řeči. Možná mají o budoucnosti jiné představy než vy, ale… mají je lepší než vy!
Tak co, přijímáte únorovou výzvu?
O autorce: Doreen Virtue vytvořila tyto karty jako duchovní rozjímání nebo jako každodenní obrácení k Bohu, které vám povznese a pomůže vám. Je duchovní učitelkou, psycholožkou, autorkou mnoha knih, karet a přednášek na téma andělských energií, a v poslední době se zabývá křesťanskou tématikou a inspiraci hledá v Bibli.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account