Milé dámy,
všechny se shodneme , že bez práce nejsou koláče a že bez boje není vítězství. A tak je to i s našimi právy, když je nebudeme hájit nebo o ně nebudeme bojovat, může se stát i to, že o ně přijdeme. A to přece nechceme! Tím spíš to platí o právech dětí, které je bránit samy nemohou a musí spoléhat na to, že tu nad nimi někdo drží ochrannou ruku. Vy, jejich maminky.
Jenže co když vy samy tápete? Anebo když se chcete bránit, ale nevíte jak? Co v takových případech děláte? Vzdáte se? Jdete pro radu ke kamarádce? Hledáte samy informace třeba na internetu nebo jdete k odborníkovi?
Všechny tyhle kroky jsou krokem kupředu. Teda kromě toho vzdávání se, pochopitelně… 🙂 Nevzdávejte se, buďte aktivní a nenechte si vše líbit!
My vám tenhle boj za práva vaše a vašich dětí můžeme ulehčit. Jak? Informacemi! Jen díky nim můžete zjistit, jak na to a jak svoje práva a práva dětí realizovat. A jak neustále zjišťujeme, přehledné a hlavně srozumitelné informace pro maminky tu stále chybí. Totiž chyběly… 🙂 My je pro vás máme a rádi se o ně podělíme. Už dva a půl roku zásobujeme rodiče informacemi z oblasti rodinného práva – jednoduše, srozumitelně a prakticky vysvětleného. Kde? Na našem blogu.
Teď tu ale máme novinku, na které jsme dlouho pracovali – videonávod!
Přiznávám, nebylo to lehké vymyslet jednoduchý, srozumitelný, ale informačně nabitý návod, jak se bránit proti neplacení alimentů, na které má vaše dítě právo. Ale pevně věřím, že se nám to společnými silami, i za pomoci profíků podařilo 🙂
Mrkněte na náš návod a určitě dejte vědět, jak se nám povedl! 
Nevzdávejte se a bojujte!
Vaše Míša 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account