Chcete být šťastnější? NEVÁHEJTE 1+1 ZDARMA
Udělejte si radost a nezapomeňte – ŠTĚSTÍ je na dosah!

   V knize se dozvíte, jak se snadno nastavit na opravdové vnitřní štěstí a ušetřit si tím hodně trápení a nedorozumění v osobním a pracovním životě. “Někdy stačí málo a začnou se dít zázraky”

”Šťastie máte na dosah viac, ako si možno dokážete predstaviť.”

 

~ Nora Šulíková
   Většina témat, kterými se  Nora v knize zabývá, je univerzálních a řeší je v životě spousta lidí bez ohledu na to, jestli jsou to ženy, nebo muži, mladí nebo staří. Důležité je, jestli chcete být v životě šťastní a jste ochotní pro to udělat i výraznější změny, které Vás krok za krokem přivedou za Vaším šťastnějším já. Tahle kniha vám může pozitivní změny rychle nastartovat.
    Nora Šulíková je certifikována transformační a NLP koučka, expertka na anglický jazyk, maminka úžasného 10letého syna a optimistka, která Vám pomůže dosáhnout výsledků a rovnováhu v osobním i pracovním životě mnohem rychleji, než si dokážete představit. Všechno, do čeho se v životě pouští, dělá vždy upřímně a s velkým nadšením. Je autorkou knihy Štěstí na dosah, Deníku snů, e-booků English: A Love Story, Travel Around The World, vzdělávacích a transformačních webinářů, online kurzů, meditací, vizualizací a inspirativních Videonávod Štěstí na dosah. Pomáhá lidem zbavit se emocionální zátěže, napojit se na svou intuici a doprovází je na cestě za objevením a udržením si svého šťastného já.
   Její knihu jsem si koupila, jsem velmi spokojena, proto ji doporučuji i Vám.
Čeká Vás – 12 EXTRA BONUSŮ v hodnotě 77 eur, ke kterým získáte ZDARMA online přístup okamžitě po uhrazení objednávky knihy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account