V životě jsem potkala hodně lidí, spoustu osobností, srdcařů, že ani nemá cenu zmiňovat ty všechny, kteří patří na druhou stranu řeky. Každopádně i za ně díky, občas člověk potřebuje zrcadlo i v jiném úhlu.

Pamatuji si v životě řadu momentů, na které se nezapomíná. Chvíle, kdy vás jako magnet něco nebo někdo táhne k sobě. A tak v rámci nedělního nedělání dnes probírám fotky a koukla na mě fotka s naší Irčou. Byla to jedna z mnoha žen, která se mezi prvními registrovala, byla aktivní, psala příspěvky, komentovala, podporovala ostatní ženy v jejich aktivitách. Jsem ráda za tuhle fotku z našeho prvního setkání, kdy Irča v tombole vyhrála mou knihu a já ji zrovna dopisuji věnování. Pamatuji si to jako dnes. Seděla tam ve skupince žen, krásných a sympatických žen, usmívala se, zářila kolem ní pozitivní energie.

A tak nějak to začalo. Na začátku byla jedna z mnoha uživatelek, ale přesto svým přístupem, postojem byla a je jedinečná. Zapojila se mezi první aktivní ambasadorky, začala se mnou podporovat podnikavé ženy a slovo dalo slovo a i když v té době pracovala v reklamní agentuře, přesto nabídku práce u nás na recepci vzala jako výzvu a nový začátek. Náš nový společný začátek. Byla to ona, která pomohla rozjet všechny regionální Pracovny, komunikuje s dalšími novými regiony, dává směr novým produktům podnikavých žen a je pro každou výzvu.

A tak, když se po mateřské vracela zpátky k nám, jediná volná pozice tenkrát byla do obchodu. A jako vždy se k tomu postavila čelem! I s mým obrovským respektem a uznáním, jak skvěle a zdravě sebevědomě se stále usmívá a komunikuje s klienty a úspěšně navzdory době se jí daří uzavírat nová a nová testování a kampaně pro naši komunitu. A to nemusím vůbec říkat, jak složité to má, když děti onemocní, ona jezdí téměř hodinu do práce a ještě si najde čas na pečení, které miluje.

Je to trošku nespravedlivé, že tady píšu jenom o Irče, ale ona je pro mě za všechny ty roky jednou z nezapomenutelných stejně tak jako pro vás.

Pokud podnikáte, dáváte lidem práci, další lidi inspirujete a pomáháte jim, potřebujete mít kolem sebe ty, kteří inspirují vás a posouvají vás dále… Iru, děkuji za nás všechny!

Foto z našeho úplně prvního setkání. Irča a vedle ní kamaráda Radka, která je s námi také dodnes!
A tady z našich pravidelných setkání před Covidem Den kdy se mám ráda! Irča v očekávání s naší další velikou parťačkou Jančou!
Díky za všechny Tvé úsměvy a dárky ke všem dalším narozeninám ŽENY s.r.o., já si moc dobře pamatuji, že i ten první narozeninový dort byl od Tebe!

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account